#PomogomyBoLotomy. Charytatywnie w Bieruniu


Opublikowane w śr., 22/05/2019 - 15:11

Zapraszamy Was na trzecią edycję biegu charytatywnego „Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami!” Bieg odbędzie 29 czerwca się w samym sercu Bierunia, czyli w Ścierniach. Gwarantowana świetna atmosfera, pogoda też już zamówiona!

Start i meta biegu zlokalizowane będą, jak dotychczas, przy Przedszkolu nr 1 – filia Ściernie. Nie będziemy też eksperymentować z trasą, bo 5 km to dystans dla każdego, i wytrawnego biegacza, i początkującego amatora.

A opłata startowa? Jak poprzednio będzie, i jak poprzednio przekazana w całości zostanie na cel charytatywny.

Limit startujących ten sam: pobiegnie Was 250 osób. Działamy nie zwlekamy i co najważniejsze - zapewniamy sobie już teraz miejsce startowe zanim będzie za późno!

Każdy zawodnik otrzyma indywidualny numer startowy, zaś po ukończeniu zawodów pamiątkowy medal, napój oraz regeneracyjny posiłek.

Chcemy, aby bieg był okazją do świetnej zabawy i stwarzał okazję zawarcia nowych znajomości, ale mimo to uhonorujemy trzy najlepsze zawodniczki oraz trzech najlepszych zawodników zmagań, więc mimo wszystko nastawcie się też na nutkę sportowej rywalizacji :)

W trakcie samego biegu odbędzie się festyn rodzinny oraz gry i zabawy dla dzieci więc zapraszamy rodziców do udziału w zawodach - a my w tym czasie zapewnimy moc ruchowych atrakcji waszym pociechom!

Pamiętajcie że każdy uczestnik jest wygrany, bo przecież #PomogomyBoLotomy a w tym wszystkim cel jest najważniejszy.

Galotki, szczewiki do lotanio i uśmiechy obowiązkowo!

Zapisy oraz więcej szczegółów na www.sciernie.bierun.pl

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce