Przeginasz pałę? Nie straszny Ci smoczy ogień? Ostatnie dni zapisów na Survival Race Wrocław!


Opublikowane w czw., 12/09/2019 - 19:52

Przedostatni weekend września stolicę Dolnego Śląska zaleje fala Survivalowców, którzy będą testować swoją sprawność i siłę charakteru w miejskim biegu z przeszkodami. - 21 i 22 września świętujemy we Wrocławiu wielki finał sezonu Survival Race. Będzie sporo emocji, adrenaliny i wydzielanych endorfin! - zapraszają gospodarze.

To już szósta edycja dwudniowego festiwalu sportowego, podczas której na uczestników czeka sporo nowości. Wśród debiutanckich przeszkód natrafimy chociażby na „Gumandżi”, blisko 35-metrowego „Monkey Bara”, „Szynociąg” z tyrolką czy wymowne „Przegięcie Pały”. Przed startem biegacze zostaną zaopatrzeni w techniczne koszulki, motywujące opaski na nadgarstek, zestaw suplementów Formotiva i pielęgnacyjne kosmetyki Tołpa. Z kolei na upragnionej mecie - oprócz ogromnej satysfakcji z pokonania trasy - każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal, wodę Cisowianka, bezalkoholowe piwo izotoniczne i darmową porcję lodów!

Nowe atrakcje czekają nie tylko na śmiałków, którzy podejmą biegowe wyzwanie! Wstęp na teren survivalowego miasteczka jest bezpłatny, a kibice będą mogli między innymi skoczyć z wysokości na wielką poduchę, skorzystać ze stref chilloutu czy zaspokoić głód na festiwalu food trucków.

Survival Race 2019 to dwie formuły biegu dla dorosłych: wersja OPEN z dystansem STARTER (3 km, 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, 30 przeszkód) i MACHINE (12 km, 50 przeszkód) oraz fale LEGEND, w których zawodowcy będą walczyć o podium i cenne nagrody. Młodsi wojownicy w wieku 14-16 lat mogą spróbować swoich sił na dystansie JUNIOR, a dla najmniejszych „Krasnali”, „Piratów” i „Ninja” od 3 do 13 roku życia czeka osobny tor KIDS.

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej - każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu. Zakończenie sezonu będzie można wspólnie świętować tydzień później, 28 września we wrocławskim klubie X-Demon.

To już ostatnie dni zapisów na Survival Race 2019 we Wrocławiu: www.survivalrace.pl

Więcej informacji, nowości szóstego sezonu i konkursy: bit.ly/SR-2019-WRO | bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

źródło: Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce