Reebok POWERUN by Runmageddon pokazał trasę [WIDEO]


Sprawdzian siły na zróżnicowanych przeszkodach czy szybkości na drodze do mety? Już za kilka tygodni uczestnicy warszawskiego biegu Reebok POWERUN by Runmageddon będą mogli dokonać wyboru. A wszystko w samym sercu stolicy - ulicami Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych.

W sobotę, 14 kwietnia, uczestnicy Reebok POWERUN by Runmageddon, zmierzą się z zupełnie nową trasą biegową w Warszawie, zlokalizowaną w najbardziej reprezentatywnej części miasta. Dla wielu będzie to pierwsza okazja do poznania Starówki i Bulwarów Wiślanych właśnie od tej strony.

Trasa mierząca około 10 km będzie miała swój początek i koniec w Multimedialnym Parku Fontann.

Pierwszy etap biegu będzie rozgrywał się wzdłuż lewego brzegu Wisły. Biegacze wyruszą Wybrzeżem Gdańskim w kierunku mostu Śląsko-Dąbrowskiego, gdzie zawrócą, aby Bulwarem Jana Karskiego kontynuować bieg do końca Bulwaru Profesora Zbigniewa Religi. Kolejny odcinek trasy pokonają w kierunku Centrum Nauki Kopernik, gdzie na uczestników czekać będzie specjalna przeszkoda - dla tych którzy się z nią zmierzą organizatorzy przewidują bonus czasowy. Następnie pobiegną Wybrzeżem Kościuszkowskim do ul. Bednarskiej.

Scenerią dla drugiego etapu będą ulice Starego Miasta. Trasa poprowadzi uczestników przez Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy i Podwale aż do mety w Parku Fontann.

Trasa Reebok POWERUN by Runmageddon została zaplanowana tak, aby w jak najmniejszym stopniu utrudniać ruch w mieście.

Zasady biegu są proste:

Każdy z uczestników będzie mógł spróbować pokonać przeszkody (będzie 10 przeszkód).

Za każde pokonane utrudnienie biegaczowi zostanie odjęta 1 minuta od finalnego wyniku. Oznacza to, że przebycie 10 przeszkód to aż 10 minut zyskanych w finalnym czasie!

Pozostali, którzy zdecydują się tylko na bieg, będą musieli postawić na szybkość.

Informacje praktyczne

Reebok POWERUN by Runmageddon odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godz. 9:00, a całe wydarzenie potrwa do godziny 18:00. Starty będą odbywać się w seriach, co 15 minut (po 150 osób), aby dać uczestnikom maksymalny komfort biegu oraz podczas pokonywania przeszkód.

W pakiecie startowym znajdą się: koszulka biegu POWERUN marki Reebok, zniżka na zakup butów Reebok FLOATRIDE, napój izotoniczny i woda. Odbiór pakietów będzie możliwy w miasteczku biegowym - 14 kwietnia, Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu, w dniach 9-13 kwietnia.

Liczba miejsc: 5000. Na bieg zapisało się już ponad 1 000 osób!

Ceny pakietów:

  • od 01.03 do 31.03 - 109 zł
  • od 01.04 do 12.04 - 119 zł

Reebok POWERUN by Runmageddon w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: