Runmageddon Łódź wraca po rocznej przerwie


Opublikowane w czw., 28/03/2019 - 11:13

To już pewne! 17 sierpnia br. odbędzie się długo oczekiwany Runmageddon Łódź. Po rocznej przerwie organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami wraca do województwa łódzkiego i zachęca śmiałków szukających sportowych wrażeń do startu.

Już 17 sierpnia br. mieszkańcy województwa łódzkiego oraz chętni z całej Polski będą mogli wziąć udział w jednodniowym, ekstremalnym biegu z przeszkodami - Runmageddonie Łódź.

Osoby, które zdecydują się na start będą mogły sprawdzić się w pięciu formułach: trzech dla dorosłych oraz po jednej dla nastolatków i dzieci.

Pełnoletni oraz ci, którzy ukończyli 16 lat będą mogli zmierzyć się z przygotowaną specjalnie dla sportowych debiutantów trzykilometrową formułą Intro z 15 przeszkodami. Śmiałkowie, którzy szukają nieco większych wrażeń, będą mogli wybierać między startem w formule Rekrut (6 kilometrów, 30 przeszkód) w wersji dziennej lub nocnej. Nastolatkowie między 12-15 rokiem życia spróbują swoich sił w Runmageddonie Junior, gdzie czekać ich będzie dwukilometrowa trasa z 15 przeszkodami, zaś dzieci w wieku 4-11 lat przeżyją niecodzienną przygodę pokonując jednokilometrową formułę Kids najeżoną 10 przeszkodami.

Dokładna lokalizacja Runmageddonu jest jeszcze tajemnicą, ale osoby, które czekały na wielki powrót Runmageddonu do Łodzi lub w jej okolice mogą planować już start w najpopularniejszym w Polsce biegu z przeszkodami. Zapisy na wydarzenie dostępne są pod TYM linkiem. Ceny pakietów startowych w marcu wahają się od 39 złotych za udział w Runmageddonie Kids po 129 za Runmageddon Rekrut.

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce