Runmageddon Poznań z nowością dla rodzin


Opublikowane w czw., 30/07/2020 - 08:11

Już 8 sierpnia na terenach hipodromu przy ulicy Lutyckiej 34 wystartuje Runmageddon Poznań. W nowej formule Family na starcie staną całe rodziny – informuje organizator w komunikacie prasowym.

Fani ekstremalnego biegu z przeszkodami wiedzą, że jeden dzień z Runmageddonem to gigantyczna dawka sportowych endorfin i dobrej zabawy. Tym razem poznański Runmageddon zaserwuje ekstremalne wyzwanie zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych jak i całych rodzin.

Chętni będą mogli wystartować w 6 formułach. Ci, którzy z pewną dozą nieśmiałości po raz pierwszy zdecydują się na start, będą mieli szansę spróbować ekstremalnej zabawy, pokonując formułę Intro, czyli 3 kilometry najeżone 15 przeszkodami.

Stali bywalcy oraz osoby, dla których aktywność sportowa to chleb powszedni będą mogli zmierzyć się z 6-kilometrowym dystansem Rekrut, na którym pojawi się 30 przeszkód. Sześciokilometrową trasę pokonać będzie można w dwóch wersjach, za dnia lub w nocy. Wybór będzie zależeć tylko od preferencji startujących.

Na start w formułach Intro i Rekrut mogą zapisywać się osoby po 16 roku życia. Jednak niepełnoletni mogą wystartować tylko wtedy, gdy ich rodzice wyrażą na to zgodę.

Na trasy Runmageddonu ruszy także młodzież w wieku 12-15 lat. Specjalnie dla nastolatków organizator przygotuje trasę JUNIOR składającą się z 2 kilometrów i 15 przeszkód.

Dzieci w wieku 4-11 lat, w trzech grupach wiekowych, będą mogły pokonać, przystosowaną do ich poziomu sprawności, formułę KIDS. Przebiegną dystans jednego kilometra najeżonego 10 fantastycznymi przeszkodami.

Bez względu na wiek, każdy startujący w Runmageddonie przeżyje ekscytującą przygodę, pokonując dystans biegowy jak i fantazyjne przeszkody organizatora. Będą ścianki do wspinaczki, doły do przeskakiwania, konstrukcje do pokonania, liny do skakania i zasieku do czołgania. Runmageddon po raz kolejny zagwarantuje mieszkańcom Wielkopolski niebywałe emocje na starcie i trasie, a na macie - rozpierające w piersiach poczucie dumy i satysfakcji.

Podczas tegorocznego wydarzenia, pierwszy raz w Poznaniu szansę na start dostaną dzieci wraz z dorosłym. Nowa formuła Runmageddon Family to propozycja na wspólne spędzenie czasu w niecodzienny sposób. Rodzicie i dzieci startują w biegu razem, by na trasie pomagać sobie przy pokonywaniu przeszkód i dodawać sobie otuchy. Family to doskonała okazja do przeżycia ekstremalnej zabawy, która być może rozwinie się w rodzinną pasję.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną organizator wprowadził zmiany w logistyce imprezy. Przed wejściem na teren imprezy każdy uczestnik jest zobowiązany do poddania się pomiarowi temperatury ciała. Musi też przy odbiorze pakietu w Biurze Zawodów wypełnić ankiety odnośnie COVID-19.

Ponadto na terenie eventu przebywać mogą tylko uczestnicy. Do momentu startu każdy z nich powinien przebywać w masce i rękawiczkach. Wejście na teren obiektu będzie możliwe tylko przez Biuro Zawodów. Między seriami wprowadzone zostaną przerwy techniczne służące dezynfekcji przeszkód.

Zapisy do Runmageddonu Poznań potrwają do 7 sierpnia. W dniu 8 sierpnia zapisy będą możliwe w Biurze Zawodów.

Strona wydarzenia: TUTAJ

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce