Ruszyły zapisy na Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu


Opublikowane w wt., 28/07/2020 - 09:54

Tradycyjnie w połowie września Szkoła Podstawowa w Szymbarku, UKS Gryf Szymbark oraz Gmina Gorlice zapraszają wszystkich miłośników biegania na Bieg o Puchar Szymbarskiego Kasztelu. Już można się zgłaszać na start.

- 19 września po raz czternasty pod murami renesansowego kasztelu w Szymbarku spotkają się miłośnicy biegowej rywalizacji, aby walczyć na dystansach 5 i 10 km. Zapraszamy także zawodników nordic walking do szybkich trzech kilometrów z kijami. Obok biegów dla dorosłych organizujemy oczywiście także biegi dla dzieci i młodzieży - zaprasza Marek Dziedziak, dyrektor szkoły i organizator biegu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00. Start i meta zlokalizowany będzie w rejonie Przystanku Szymbark (teren rekreacyjny w pobliżu Kasztelu w Szymbarku).

Czy warto?

Co roku uczestniczę w tej imprezie i gorąco ją polecam. Jest wspaniała organizacja, bardzo miła atmosfera, pyszny poczęstunek, piękna trasa biegowa i to, co zawsze wyróżnia tę imprezę - niska opłata startowa. W tym roku bieg na 10 km to koszt 15 złotych (przy płatności do 31 sierpnia) i 25 złotych (od 1 września) a w biegu na 5 km i nordic walking: 10 złotych (do 31 sierpnia) i 15 złotych (od 1 września). Uzupełnieniem oferty szymbarskich organizatorów są ciekawa trasa i zawsze piękne medale nawiązujące do Szymbarku i Gminy Gorlice.

Zapisy i regulamin: TUTAJ

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce