Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji Ninja Warrior Polska


Opublikowane w pt., 19/06/2020 - 11:41

Ekstremalne show wraca na antenę Polsatu. Ruszyły już poszukiwania kandydatów na wojowników.

„Każdy może zmierzyć się z legendarnym torem Ninja Warrior. Wciągający od pierwszej minuty program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać. Dołącz do Ninja Warrior Polska i zostań pierwszym polskim ninja!”

- zachęcają twórcy programu.

Tradycyjnie szczegóły castingów, takie jak choćby skala trudności przeszkód, pozostają nieznane (jakkolwiek w internecie można znaleźć nagrania z prób zagranicznych edycji). 

„Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. Na pewno oprócz mięśni przydadzą się spryt i hart ducha, a także… barwna osobowość!

O tym, w jaki sposób przeprowadzany jest test, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Ale bez obaw! Nikomu nie stanie się krzywda. Każdy może spróbować - również te osoby, które brały udział w poprzedniej edycji. Ważne! Żeby wystąpić w programie, trzeba mieć ukończone 18 lat”

- wyjaśniają twórcy. Dodają, że castingom będzie towarzyszył rygor sanitarny związany z zagrożeniem COVID-19.

Ninja Warrior narodził się 23 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. Narodowe edycje programów można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. w USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision, a show prowadzi dziennikarz Polsatu Sport - a przy okazji biegacz - Jerzy Mielewski. 

W premierowej edycji Ninja Warroir Polska rywalizowało 204 śmiałków. Z sześciu odcinków eliminacyjnych do finału awansowało 24 uczestników. W finałowej rozgrywce najlepiej spisał się Jakub Zawistowski, ale Puchar Zwycięzcy programu za pokonanie legendarnej Góry Midoriama - 23-metrowa lina, na którą należało się wspiąć w nagrodę za ukończenie wszystkich torów finałowych - pozostał niezdobyty. Na świecie udało się to dotychczas tylko 7 osobom. Co przyniesie edycja 2020? Przekonamy się jesienią na antenie Polsatu.

Formularz zgłoszeniowy do „Ninja Warrior Polska” dostępny jest TUTAJ.

źródło: Polsat


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce