Silesia Adventure Sport zaprasza do rywalizacji


Opublikowane w śr., 05/12/2018 - 09:20

Już 27 grudnia 2018r., organizujemy sportowo – fabularną grę miejską pt. „Opowieść Wigilijna”. Wydarzenie organizowane wspólnie z escape room – em „No Exit Room”. Będą zatem punkty do odnalezienie, zadania rodem z escape room – ów i najprawdziwsi aktorzy teatralni grający postacie z powieści Dickensa, na której to opieramy naszą inicjatywę :). Trasy: rodzinna i sportowa. Ekipy od dwóch do 4 osób. Info na wydarzeniu: TUTAJ. Na czym opieramy naszą zabawę? ZOBACZCIE.

Z kolei 9 lutego 2019 r. zapraszamy na Silesia Race, tym razem do Jaworzna. Miasto na granicy woj.: śląskiego i małopolskiego. 40 km do Katowic, 60 do Krakowa i 300 do Warszawy.

Opcje do wyboru: trasa turystyczno – rekreacyjna 10 – 15 km, bez limitu osób w zespole w kategoriach „rodzinnej” i dorosłej; trasy piesze 25 i 50 km (Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację), trasa rowerowa 50 km i rajdy przygodowe OPEN 60 km (start solo lub w ekipie do 6 osób) i PROFI 125 km. Na obydwu rajdach jak pogoda pozwoli chcemy zrobić kajak.

Najniższe wpisowe do końca grudnia.

Info, zapisy: www.silesiarace.pl

Pozdrawiamy,

zespół Silesia Adventure Sport


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce