Survival Race we Wrocławiu – tak świętowano wielki finał szóstego sezonu przeszkodowego cyklu [ZDJĘCIA]


Opublikowane w sob., 12/10/2019 - 11:00

W przedostatni weekend września 4,5 tysiąca dorosłych zawodników, 2,5 tysiąca dzieci oraz 15 tysięcy kibiców zgromadziło się na terenie wrocławskiego Morskiego Oka, by uczcić zakończenie szóstej edycji miejskiego biegu z przeszkodami Survival Race!

Podczas dwudniowego festiwalu sportowego można było sprawdzić swoją siłę i charakter, podejmując biegowe wyzwanie w pojedynkę, zintegrować się z paczką znajomych lub współpracowników, tworząc drużynę, lub spędzić aktywny weekend, korzystając z dodatkowych atrakcji survivalowego miasteczka.

Standardowo uczestnicy mogli dostosować poziom trudności trasy do własnych możliwości, wybierając spośród trzech dostępnych dystansów: 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących, którzy chcieli zrobić pierwszy krok, 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej wprawionych śmiałków, którzy mogli sprawdzić swoje możliwości oraz 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych weteranów, którzy lubią ekstremalne wyzwania. Po raz pierwszy na trasie dla dorosłych wystartowali młodzi wojownicy w wieku 14-16 lat, a najmłodsi w wieku od 3 do 13 lat zmierzyli się na specjalnej trasie dla dzieci.

Nie brakowało wrażeń dla kibiców i obserwatorów biegu! Na terenie wrocławskiego kąpieliska pojawiła się wielka poducha do ekstremalnych skoków z wysokości, wystawa ciężkiego sprzętu i pojazdów, takich jak batmobile i quady, warsztaty Hydropolis, strefy wyzwań zaprzyjaźnionych biegów i strefy relaksu partnerów wydarzenia. Przez cały weekend na głodnych - nie tylko wrażeń - czekało kilkanaście food trucków z różnorodnym jedzeniem.

Jeśli i Wy świętowaliście zakończenie survivalowego sezonu we Wrocławiu, macie szasnę zgarnąć pakiet startowy na przyszły rok! Wystarczy podzielić się swoimi wrażeniami z biegu w ankiecie: TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie na www.survivalrace.pl

Foto i video relacje dostępne są na Facebooku: TUTAJ

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce