Survival Race: Weź udział w ankiecie i zgarnij pakiet startowy!


Opublikowane w wt., 26/03/2019 - 09:21

5 lat temu wystartowała pierwsza edycja Survival Race - miejskiego biegu, podczas którego tysiące śmiałków co roku staje w szranki z przeszkodami i własnymi słabościami! Każdy, kto podejmie survivalowe wyzwanie, będzie mieć okazję nie tylko sprawdzić swoją siłę i charakter na torze ze spektakularnymi konstrukcjami, ale też przeżyć przygodę życia!

Teraz możecie zgarnąć podwójny bilet na szósty sezon Survival Race! Wystarczy podzielić się swoimi przemyśleniami i sugestiami w specjalnej ankiecie, by mieć wpływ na organizację wydarzeń, zdobyć zniżkę 20 zł na pakiet startowy i dodatkowo zyskać szansę na wygranie podwójnej wejściówki! ANKIETA dostępna jest TUTAJ.

Survival Race wraca do Poznania i Wrocławia - podejmij wyzwanie roku 2019!

W czerwcu i we wrześniu tysiące śmiałków po raz kolejny będzie się zmagać ze swoimi słabościami, pokonywać spektakularne przeszkody i integrować z pozostałymi bohaterami, którzy podejmą survivalowe wyzwanie i wezmą udział w widowiskowym biegu z przeszkodami. Tym razem w zupełnie nowej odsłonie!

Survival Race 2019 rozpocznie się 1-2 czerwca na terenie malowniczej Malty w Poznaniu, a zakończy 21-22 września nad kąpieliskiem Morskie Oko we Wrocławiu. Nie warto zwlekać z zakupem biletów, bo z każdym miesiącem zmienia się pula cenowa. Pakiety startowe rozchodzą się jak świeże bułeczki - już ponad połowa miejsc została zaklepana! Zapisy dostępne są na www.survivalrace.pl

Wybierz dystans i sprawdź swoje możliwości

Zastanawiasz się, czy Survival Race jest dla Ciebie? Bieg z przeszkodami to nie tylko niezapomniana, pełna pozytywnych emocji i adrenaliny przygoda. To przede wszystkim próba charakteru, siły i wytrzymałości, której ukończenie niezależnie od wyniku przynosi ogrom dumy i satysfakcji. To rywalizacja z innymi zawodnikami i walka z własnymi słabościami, która szlifuje formę, wyrabia dyscyplinę i uczy współpracy. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, niezależnie od kondycji. Każdy może - i powinien chociaż raz - spróbować swoich sił w zmaganiach z przeszkodami.

Dopiero zapoznajesz się ze światem miejskich biegów lub rozpoczynasz przygodę ze sportem? Zrób pierwszy krok i zapisz się na dystans STARTER 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących. Trenujesz regularnie i szukasz większego wyzwania? Wybierz trasę WARRIOR - 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej zaawansowanych. Lubisz podnosić sobie poprzeczkę i liczysz na ekstremalne wrażenia? Sprawdź się na dystansie MACHINE 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych twardzieli!

Biegnij solo, w drużynie lub zmierz się z najlepszymi

Na survivalowych wydarzeniach każdy znajdzie coś dla siebie. Typy samotnych wilków mogą działać w pojedynkę i pokonać całą trasę samodzielnie lub skorzystać z pomocnej dłoni innych zawodników. Zawodowcy i pewni siebie weterani mogą powalczyć o podium oraz cenne nagrody i wystartować w pierwszej, kultowej fali LEGEND, pobijając rekordy na dowolnym dystansie.

Nie od dziś jednak wiadomo, że „w kupie siła”! Drużynowy start w Survival Race to zarówno prawdziwa gratka dla paczki znajomych, jak i idealna okazja do integracji firmowego zespołu. Wszystkie ekipy powyżej 5 osób mogą liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymają dodatkowe niespodzianki.

Zmieszaj dzieciaki z błotem

Survival Race to od dwóch lat także sposób na krzewienie sportowej pasji wśród najmłodszych! Na terenie dwudniowego festiwalu sportowego zostanie zbudowana specjalna trasa dla dzieci od 3 do 13 lat - trzy dystanse będą dostosowane długością i poziomem trudności do danej grupy maluchów lub nastolatków. Taka forma aktywności fizycznej to dla rodziców idealna okazja na rozładowanie energii drzemiącej w ich pociechach, a dla małych uczestników szansa, żeby się wyszaleć i bez skrupułów wybrudzić!

Nowy rok - nowy Survival Race

Jak przystało na kolejną - szóstą już - edycję miejskiego biegu z przeszkodami, na uczestników będzie czekało sporo atrakcji, niespodzianek i nowości. Nie zabraknie legendarnych klasyków - stali bywalcy z pewnością nie zapomnieli o gigantycznej rampie, przeszywającej „Krainie Lodu” czy bezlitosnej maglownicy, z którymi znów będą musieli stanąć w szranki. Zawodnicy muszą jednak spodziewać się niespodziewanego! Będzie jeszcze więcej adrenaliny, brudu i zakwasów - czyli to, co Survivalowcy lubią najbardziej!

Na wszystkich trzech dystansach pojawi się kilka zupełnie nowych przeszkód. Trasę urozmaici „Szynociąg” - konstrukcja z szynami i przejazdem tyrolkowym, testujący zmysł równowagi „Rurowślizg”, ponad 35-metrowy „Monkey Bar”, wymagający skoczności „Żabi Instynkt”, sprawdzające krzepę „Przegięcie Pały” czy „Kręciołek” z ruchomymi szczeblami. A to jeszcze nie koniec nowości 2019!

2019 rok przyniesie spory powiew świeżości nie tylko na biegowych trasach. Przemianę przejdzie całe miasteczko dwudniowego festiwalu sportowego, w tym także strefy relaksu, gdzie będzie można odpocząć po przekroczeniu upragnionej mety czy odprężyć się podczas masaży. Nowe nabytki pojawią się w strefie gastronomicznej - spory wybór foodtracków pomoże zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających podniebień. Ze swoim głodem wrażeń będą mogli powalczyć również kibice, dla których zostaną przygotowane dodatkowe atrakcje czy mini tor przeszkód.

Podziel się opinią i zgarnij bilet

5 lat temu wystartowała pierwsza edycja Survival Race. Od tego czasu rynek biegów z przeszkodami mocno się rozrósł, a wydarzenia ewoluowały, podobnie jak oczekiwania uczestników. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na rozwój rynku OCR oraz miejskiego biegu z przeszkodami Survival Race - podziel się swoimi przemyśleniami i sugestiami dotyczącymi organizacji tego typu wydarzeń sportowych. W podzięce za poświęcony czas otrzymasz od Organizatorów ZNIŻKĘ 20 zł na start w tegorocznym sezonie Survival Race! Wśród zgłoszeń zostanie też rozdane podwójne zaproszenie na dowolny dystans w 2019 roku oraz pakiet gadżetów od Partnerów. ANKIETA dostępna jest TUTAJ.

Dołącz do survivalowej rodziny

Do szóstego sezonu biegu z przeszkodami zostało jeszcze trochę czasu, ale warto podjąć wyzwanie i zacząć przygotowania już teraz. Z każdym miesiącem cena pakietu startowego wzrasta - im szybciej zdecydujesz się na wyzwanie, tym mniej zapłacisz: www.survivalrace.pl

Biorąc udział w biegu, stajesz się też członkiem wielkiej, zżytej społeczności – survivalowej rodziny, która wspiera się w codziennym dążeniu do celów. Dołącz do pozostałych bohaterów, by zyskać nowe znajomości, porządną dawkę wsparcia i motywacji: www.fb.com/survivalrace

Widzimy się 1-2 czerwca w Poznaniu i 21-22 września we Wrocławiu!

Dołącz do wydarzeń:

  • 1-2 czerwca - Poznań: TUTAJ
  • 21-22 września - Wrocław: TUTAJ

Do zobaczenia na starcie! 

Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce