Tańsze, a nawet darmowe bilety na finały ME w Berlinie!


Opublikowane w śr., 20/06/2018 - 09:12

Nie 130, a 99 euro. Do sprzedaży trafiła właśnie promocyjna pula biletów na ostatnie 2 dni (sobota niedziela 11-12 sierpnia) Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Berlin 2018.

Promocyjne, nie znaczy gorsze. Tańsze bilety pozwolą obserwować zmagania z drugiego poziomu Stadionu Olimpijskiego (sektory 1-3), z miejsc zlokalizowanych niemal na wysokości linii mety.

W dystrybucji pojawiły się również wejściówki… bezpłatne. Obejmują one sesję poranną – kwalifikacyjną pierwszego dnia imprezy (6 sierpnia w godzinach przedpołudniowych). Bilety nie są przypisane do miejsca na stadionie – od nas zależy które miejsce wybierzemy. Zdecydowanie warto – będzie można zobaczyć na żywo m.in. uczestników kwalifikacji w sprincie na 100 m, 400 m ppł., młociarzy czy skoczków w dal. Bezpłatne bilety zarezerwowało już ponad 10 tys. osób. 

Bilety można zarezerwować TUTAJ.

Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce Berlin 2018 odbędą się w dniach 6-12 sierpnia, w ramach Festiwalu Mistrzostw Europy w siedmiu dyscyplinach (współgospodarzem jest szkockie miasto Glasgow, start zmagań 2 sierpnia).

Organizatorzy mistrzostw lekkoatletycznych zaprezentowali już medale imprezy:

Źródło: European Athletics


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce