Trzecia (nocna) Dycha do Maratonu Lublin ze świetną frekwencją!


Opublikowane w wt., 15/01/2019 - 09:54

Trzecia Dycha do Maratonu Lubelskiego zbliża się wielkimi krokami. Już w nocy z 2 na 3 lutego uczestnicy staną na starcie tego wyjątkowego biegu. Startujemy o godz.: 22:30. Start i meta biegu zostanie zlokalizowana na terenie Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie, który został Współorganizatorem Trzeciej (nocnej) Dychy do Maratonu.

Lubelski Park Naukowo Technologiczny to instytucja, która promuje kulturę innowacyjną, rozwijając istniejący potencjał naukowo-badawczy Lubelszczyzny oraz wspiera młodych przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w biznesie. LPNT jest też organizatorem wielu wydarzeń branżowych, angażując się w przedsięwzięcia związane z nowymi technologiami, IT, biznesem i innowacjami. Spółka swoją ofertę kieruje również do najmłodszych, organizując warsztaty z programowania i robotyki dla dzieci. Chcecie wiedzieć więcej? Więcej o LPNT dowiecie się obserwując ten fanpage lub lub zaglądając na tę stronę

Trzecia (nocna) Dycha do Maratonu Lubelskiego wystartują z ul. Dobrzańskiego, następnie skręcą w prawo na ul. J. Franczaka „Lalka”, potem pobiegną Drogą Męczenników Majdanka, skręcą w lewo w Krańcową, dalej ul. Dywizjonu 303, następnie w prawo w ul. Kunickiego, kolejny skręt w prawo w ul. Wolską, potem ul. Łęczyńską, z której pokierują się w prawo w drogę serwisową wzdłuż al. Wincentego Witosa do ul. Dekutowskiego, a następnie ścieżką rowerową wzdłuż ul. Dekutowskiego do ul. Dobrzańskiego, gdzie przy Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym zlokalizowana będzie meta.

Zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/pl/login). Na liście startowej jest już ponad 1000 zawodników. Zapisy internetowe trwają do 30 stycznia do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu zgłoszeń (1500 miejsc). Chcesz pobiec? Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Szczegółowe informacje o biegu dostępne są na tej stronie.

źródło: Organizator

Fot. Przemek Gąbka


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce