Trzy biegi, trzy różne rasy, trzy dni. Łeba zaprasza


Opublikowane w pt., 07/06/2019 - 07:55

MARATON EARTH WIND SWEAT & FIRE to wyjątkowa impreza biegowa, jedne z najpiękniejszych tras w Polsce! - zapowiadają organizatorzy imprezy, której druga edycja wystartuje 30 sierpnia. Szczegóły w komunikacie organizatora.

Cała impreza będzie składała się z trzech biegów po różnych trasach odbywających się na przestrzeni trzech dni. W piątek 30 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się bieg na dystansie 5 km. W sobotę 31 sierpnia na godzinę 15:00 zaplanowano bieg na 10 km, a w niedzielę 1 września o godzinie 12:00 rozpocznie się Półmaraton.

Uczestnicy mogą zapisywać się na jeden, dwa lub trzy biegi, z których zostaną wyłonieni zwycięzcy tegorocznej edycji Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019.

Cała impreza jest wyjątkowa nie tylko ze względu na formułę, ale przede wszystkim ze względu na trasy, które biegną między jednymi z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Biegacze dystansu 5 i 10 km będą mieli okazję pobiec w prestiżowym biegu przez centrum Łeby, oraz główną plażę miasta, a uczestnicy Półmaratonu w dużej mierze spędzą czas biegnąc po plażach Słowińskiego Parku Narodowego włącznie z wbiegnięciem na najwyższą wydmę w Polsce, wydmę Łącką o wysokości 30 m.

Wszyscy uczestnicy biegów otrzymują w pakietach startowych piwo po każdym biegu i kiełbaskę przy ognisku, darmową krótką lekcję jazdy konno w Stadninie Koni Maciukiewicz, strzelanie na strzelnicy sportowej lub inną atrakcję w PowerPark Łeba, 50% zniżki na bilet wstępu do SeaPark Sarbsk, gdzie czekać na nich będą pokazy słoni morskich i fok, medal pamiątkowy, oraz inne atrakcje przewidziane w pakietach startowych.

Niewątpliwie zawody te czynią z Łeby miejsce, do którego warto się wybrać na fajny, aktywny, rodzinny weekend nad polskim morzem.

Więcej informacji o zawodach, oraz zapisy na stronie: www.ewsf.pl

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce