W niedzielę 5. Trail Kamieńsk. Są jeszcze pakiety


Opublikowane w czw., 23/01/2020 - 08:50

W najbliższą niedzielę startuje piąta edycja Trail Kamieńsk, do której zgłosiła się rekordowa liczba 630 zawodników z całej Polski – informuje organizator w komunikacie prasowym.

Zapisy online zamknęły się na blisko miesiąc przed zawodami, ale na chętnych czeka jeszcze dodatkowa pula w biurze zawodów.

Rywalizacja na najwyższej górze w centralnej Polsce toczyć się będzie na dwóch dystansach – 6 km i 30 km.

– W tym roku świętujemy mały jubileusz, to już piąta edycja biegu, który na przestrzeni tych kilku lat przyciąga na start co raz większą rzeszę biegaczy z całej Polski – mówi Bartłomiej Sobecki organizator imprezy. – Cieszy nas, że frekwencja rośnie zarówno na krótkim jak i długim dystansie, a osoby które debiutują na naszych zimowych zawodach, wracają na start również w letniej odsłonie imprezy.

Z roku na rok coraz więcej zawodników dostrzega walory góry i przyjeżdża sprawdzić się na Trail Kamieńsk. Najwyższa góra w centralnej Polsce to również dla wielu biegaczy miejsce wspólnych treningów przygotowujące do wiosennego sezonu.

– Bardzo się cieszę, że wystartuję w Trail Kamieńsk. Ten bieg idealnie wpisuje się w przygotowania siłowe o tej porze roku. Oczywiście, lepiej gdyby był śnieg. Bardzo lubię biegi górskie, a Trail Kamieńsk to jeden z niewielu w centralnej Polsce, gdzie możemy mówić o "górce", a nie "pagórkach". Do tego sprawdzona ekipa organizatorów. Jako Łodzianka, bardzo się cieszę, że znowu tam będę – mówi Dominika Stelmach m.in. wicemistrzyni Świata w biegach górskich, triumfatorka Trail Kamieńsk w 2017 roku.

Jeśli zastanawiacie się nad startem w 5. Trail Kamieńsk jest jeszcze szansa! W biurze zawodów, które znajdować się będzie w budynku OSIR Góra Kamieńsk będzie można jeszcze dokonać zgłoszenia w niedzielę.

Strona imprezy: www.ultrakamiensk.pl

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce