W niedzielę finał II etapu Gorlickiego Biegowego Przepalenia


Opublikowane w ndz., 31/05/2020 - 09:37

W niedzielę 31 maja odbędą się finałowe biegu drugiego etapu wirtualnego Gorlickiego Biegowego Przepalenia. Biegacze tym razem przenieśli się w urocze rejony Kornut. Na zaliczenie etapu mieli osiem dni. Jutro raczej w deszczu zakończą sportowe zmagania i poznamy najlepszych biegaczy II etapu.

- Dzień przed zakończeniem drugiego etapu aż 55 osób ma już za sobą ten dość wymagający odcinek. Mamy zmianę u mężczyzn na prowadzeniu. Nie możemy doczekać odpowiedzi na kilka pytań: czy0 niektórzy odpuszczą ten błotnisty etap - do klasyfikacji generalniej liczymy trzy z czterech startów; czy po ataku Bartosza Kujawskiego (na zdjęciu) na pierwsze miejsce będzie odpowiedź grupy pościgowej, która już przebiegła ten etap? I najważniejsze pytanie - czy w niedzielę będzie padać cały dzień i czy nie odstraszy to biegaczy? - rozmawiamy z Sebastianem Chłandą, współorganizator imprezy.

Wirtualne Gorlickie Przepalenie rozkręciło się na dobre. Wielu biegaczy jeszcze pokonywało pierwszy etap, wśród nich był m.in. Tomasz Świerzowski, organizator Biegu Ulicznego im. Kazimierza Świerzowskiego w Lipinkach. Wśród pań na prowadzeniu jak na razie jest Anna Wojna. Wśród biegaczy, którzy pokonali pierwszy etap i byli w czołówce są m.in. Stanisław Tomasik i Wojciech Tarasek.

Po dwóch etapach jak na razie prowadzi Bartłomiej Olbrych i Anna Wojna. Aktualne wyniki: TUTAJ

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce