Walentynkowy Leśny Cross na Warmii - "Zimą świetnie się biega!"


Opublikowane w czw., 10/01/2019 - 08:22

Zimą świetnie się biega! Będzie można to sprawdzić już niedługo podczas Ogólnopolskiej Przełajowej Sztafety Walentynkowy Leśny Cross na Warmii. Bieg odbędzie się 10 lutego 2019 roku w Łukcie w województwie Warmińsko-Mazurskim. Zapraszają Ambasadorzy Festiwalu Biegów Jarek i Ela Cieśla.

Trasa jest usytuowana na polnych i leśnych ścieżkach znajdujących się w pobliżu malowniczego Rezerwatu Jeziora Długiego. Długość trasy wynosi 6,5 kilometra i ma charakter pętli.

    

    

Startują dwuosobowe drużyny złożone z kobiety i mężczyzny. Czas trwania zawodów wynosi 5 godzin, jednak para nie musi po zaliczeniu po jednym okrążeniu biec dalej, a i tak otrzyma medal i będzie mogła skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Bieg będzie rozgrywany w formie sztafety. Jest to bardzo ciekawa forma, gdyż w rywalizacji mogą wziąć udział małżonkowie, członkowie rodziny, znajomi, jak też zawodnicy reprezentujący klub, zrzeszenie, czy też zakład pracy.

W zawodach oprócz biegaczy będą mogli uczestniczyć, również zawodnicy Nordic Walking.

Uczestnicy po zaliczeniu pętli będą mogli w ciepłym pomieszczeniu ogrzać się, przebrać, spożyć posiłek i uzupełnić płyny. Będzie też możliwość wykąpania się i odświeżenia. Na najlepsze pary czekają nagrody i puchary.

Bieg ma również na celu pomaganie potrzebującym. Przy rejestracji można wybrać formę charytatywną, czyli zapłacić o 20 zł więcej za pakiet. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Strony internetowe poświęcone wydarzeniu: 1, 2, 3

Zapisy: TUTAJ

Zapraszamy!

Jarek i Ela Cieśla – Biegające Małżeństwo, Ambasadorzy Festiwalu Biegów


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce