Warsaw Orient Races – powraca BnO w stolicy


Opublikowane w śr., 03/06/2020 - 08:57

Po kilkumiesięcznej przerwie do Warszawy powracają biegi na orientację. Na pierwszy etap Warsaw Orient Races zaprasza Andrzej Magier z Orient Races.

Premierowy etap odbędzie się na Polu Mokotowskim (róg Boboli i Batorego) już w niedzielę 7 czerwca o godzinie 11. Dostępne 4 trasy do wyboru od prostej do najtrudniejszej.

Do podbicia punktów kontroli wykorzystywany będzie system Sportident, chip SIAC lub SI-8 będzie można wypożyczyć od organizatorów.

Zapisy na pierwszy etap potrwają do 4 czerwca przez stronę internetową (po zalogowaniu i akceptacji Regulaminu). Ilość miejsc ograniczona. Dokonanie opłaty jest gwarancją wpisania na listę startową.

Drugi etap WOR 2020 odbędzie się 13 czerwca w lesie bielańskim, trzeci - 21 czerwca na zupełnie nowej mapie na północnej części Sadyby, a czwarty 28 czerwca na Chomiczówce, w pobliżu supermarketu E.Leclerc.

- Zapraszamy do udziału ludzi w dowolnym wieku i nawet całe rodziny. Spróbuj swoich sił w nowym dla Ciebie wezwaniu i dołącz się do grona intelektualnych sportowców. Niech to stanie Twoją ulubioną zabawą. Do zobaczenia na starcie! - zachęcają gospodarze imprezy.

Strona cyklu: https://orientraces.pl/activities

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce