WfLWR: Do startu wystarczy smartfon. Pobiegnij w polskiej koszulce!


Opublikowane w śr., 23/01/2019 - 09:35

Jeżeli chcesz wziąć udział w Światowym Biegu Wings for Life, ale 5 maja nie możesz być z w Poznaniu – mamy rozwiązanie! Możesz wystartować na swojej ulubionej trasie, z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon.

Aby zmierzyć się z wirtualnym Samochodem Pościgowym, zapisz się na App Run i po opłaceniu wpisowego ruszaj. W tym roku uczestnicy biegu z aplikacją wystartują w specjalnej koszulce.

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Bieg odbywa się równolegle w 12 lokalizacjach na świecie, w Polsce jest to Poznań. Zwycięzcą zostają ci, którzy najdłużej uciekają przed samochodem-metą. Dzięki aplikacji, można wziąć udział w biegu z dowolnego miejsca.

Marka 4F od 2018 roku jest partnerem biegu Wings for Life. W tym roku nawiązała z organizatorami globalną współpracę, w ramach której zapewni uczestnikom 28 krajów limitowaną pulę koszulek technicznych. Grafiką na specjalnie zaprojektowanej koszulce są linie płynnie układające się w kręgosłup – całość wpisowego zasila badania nad leczeniem rdzenia kręgowego, finansowane przez Fundację Wings for Life – organizatora biegu.

Zarejestruj się na oficjalnej stronie biegu do 27 stycznia, by uzyskać pakiet startowy drogą pocztową. Liczba T-shirtów jest ograniczona.

Strona biegu: www.wingsforlifeworldrun.com

mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce