WfLWR także z aplikacją. Tanio nie jest, ale można pomóc


Opublikowane w pt., 12/04/2019 - 09:00

W niedzielę 5 maja, punktualnie o 13:00 czasu polskiego, ponad 100 tys. osób rozpocznie wspólną ucieczkę przed samochodami pościgowymi.

Lista startowa na imprezę w Poznaniu jest już zamknięta, nową trasą pobiegnie komplet 8 tys. osób z całego kraju.

Chętni wciąż mogą wystartować dzięki mobilnej aplikacji. – Zachęcam do ucieczki przed wirtualną metą w biegu z aplikacją, to super przeżycie i pełnoprawne uczestnictwo – mówi Paweł Januszewski, dyrektor sportowy Wings for Life World Run w Polsce.

Wystarczy zainstalować aplikację biegu na swoim telefonie, opłacić wpisowe (15 euro i w dniu biegu ruszyć przed siebie w chwili, gdy zrobi to cały świat. Zorganizowane App Run odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, Bochni i Kaletach. Zapisać można się na stronie imprezy.

Start polskiej edycji imprezy, podobnie jak w ubiegłym roku, zlokalizowany będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z terenu MTP trasa poprowadzi biegaczy przez centrum miasta. Po pokonaniu 5 km dotrą oni do Ronda Śródka, a następnie wybiegną z Poznania i ruszą przez Kobylnicę (15 km) i Pobiedziska (30 km) w stronę Jeziora Lednickiego.

Zmienia się tempo samochodu pościgowego. Odczują ją ci, którzy pragną pokonać ponad 40 km - właśnie tam Adam Małysz, który ponownie zasiądzie za sterami samochodu mety, doda więcej gazu. Bieg będzie nieco krótszy, a globalna rywalizacja bardziej zacięta! - zapowiadają gospodarze imprezy.

mat. pras. / opr. red.


Polecamy również:


Podziel się: