Wiączyń Dolny zaprasza na 9. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja


Opublikowane w czw., 14/02/2019 - 08:48

To już dziewiąta edycja Biegu i Marszu Konstytucji. Zawody odbędą się 3 maja w Wiączyniu Dolnym na granicy Łodzi i Gminy Nowosolna. Już można się zgłaszać na start.

W tegorocznej odsłonie imprezy zawodnicy będą mogli wystartować w biegu bądź marszu nordic walking. Obie konkurencje rozegrane zostaną na dystansie ćwierćmaratonu. Na mecie na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale, a najlepsi rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych. Trasa poprowadzona zostanie urokliwymi alejkami Lasu Wiączyńskiego.

Podczas imprezy nie zabraknie tradycyjnych pokazów jeździeckich przygotowanych przez KJ Zbyszko, które nawiązywać będą do czasów uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

– Od samego początku pokazy są obok rywalizacji sportowej główną cześcią naszego majowego pikniku – mówi Katarzyna Głowacka Dyrektor CSiR "Zbyszko". –Staramy się, żeby z roku na rok były one coraz bardziej atrakcyjne dla uczestników imprezy i przyciągały do Centrum całe rodziny – zaprasza organiztorka.

Przez cały dzień, na wszystkich uczestników pikniku, czekać będzie pyszny grill oraz wiele dodatkowych atrakcji, które przygotowują organziatorzy, m.in. oprowadzanki na kucykach dla dzieci, dmuchańce, stoiska partnerów Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja.

Organizatorem 9. Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorami Centrum Sportowo – Rekreacyjne „Zbyszko” i firma inesSport.

9. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce