Wirtualny Bieg z okazji 10-lecia OSiR Wawer – jeszcze możesz zdobyć medal!

 

Wirtualny Bieg z okazji 10-lecia OSiR Wawer – jeszcze możesz zdobyć medal!


Opublikowane w śr., 16/12/2020 - 10:01

Jeżeli ktoś jeszcze chce zdobyć bardzo fajny medal i numer startowy z okazji 10-lecia OSiR Wawer może jeszcze pobiec w bezpłatnym Biegu Wirtualnym. Rywalizacja biegowa trwała wprawdzie od 21 listopada do szóstego grudnia, ale organizator imprezy, czyli OSiR Wawer, zorganizował jeszcze "Wielką Dogrywkę".

- Cieszymy się że wydarzenie trafiło do tak dużej liczby odbiorców – biegaczy. Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie brał udziału w Wirtualnym Biegu z okazji 10-lecia OSiR Wawer to nic straconego. Zapisujcie się na – zapisyonline.pl, pakiety startowe odbierajcie z kas pływalni w OSiR Wawer przy ul. V Poprzecznej 22, przebiegnijcie wybrany dystans i wrzućcie fotkę w wydarzeniu – informuje i zaprasza na fb OSiR Wawer.

Organizatorzy proponują trzy dystanse. Dla dzieci dystans dwóch kilometrów, a dla starszych pięć i dziesięć kilometrów. Oczywiście najfajniejszy jest dystans 10 km na 10-lecie OSiR.

- Informację o tym biegu znalazłem na fb. Trochę zmartwiła mnie informacja, że pakiety można odebrać tylko w OSiR Wawer. Napisałem więc do organizatorów, czy istnieje możliwość przesłania pakietów na adres domowy. I tutaj czekała miła niespodzianka, bo przyszła pozytywna odpowiedź. Po biegu trzeba było zrobić sobie zdjęcie i przesłać na adres www.urodziny@protempo.pl lub zamieścić je w wydarzeniu na fb "Wirtualny Bieg z okazji 10-lecia OSiR Wawer"– informuje Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegowego i uczestnik biegu.

Jak na razie w biegowym wydarzeniu wzięło udział grubo ponad 300 osób i impreza trwa nadal.

- Mnie udało się pokonać 10 km w pięknej zimowej scenerii, mało tego zachęciłem jeszcze do udziału znajomych biegaczy, którzy również wzięli udział w tym wydarzeniu. To, co nas zaskoczyło to bardzo szybkie przesłanie pięknych darmowych pakietów startowych. Zwłaszcza medal nawiązujący do 10 – lecia OSiR Wawer robi wrażenie i pięknie prezentuje się w mojej kolekcji. OSiR Wawer należą się duże podziękowania za organizację fajnej imprezy w tych trudnych czasach i bardzo szybkie przesłanie pakietów – dodaje Marek Podraza.

 

Więcej o wydarzeniu można znaleźć tutaj:

 

https://www.facebook.com/OSIR-Wawer-133279743409250

https://zapisyonline.pl/wydarzenie/241,wirtualny-bieg-z-okazji-10-lecia-osir-wawer?fbclid=IwAR1aR5IehM6UQxhy44YHmNUaN7Hm-CQFptyeuMzGYM-vDEn0uXgQ1N2n-C0

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce