Wizz Air Katowice Half Marathon – nuda się nie uda!


Opublikowane w pt., 08/06/2018 - 07:10

Już tylko kilka dni dzieli nas od 1st Wizz Air Katowice Half Marathon 2018! Pamiętajcie, że nie samym bieganiem człowiek żyje . Przed i po zawodach czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji zarówno dla ciała, jak i ducha. Każdy niezależnie od wieku i upodobań znajdzie coś dla siebie.

Na scenie pod Spodkiem o godz. 15:00 zagra dla Was Wiewiórka Na Drzewie! Muzyka WnD ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, ma w sobie radość i refleksję, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. Odłamki zawsze zostają w głowie słuchaczy.

Czas umilać Wam będzie również Orkiestra Dęta Katowice.

O godz. 12:30 zapraszamy na gorące show taneczne przygotowane do muzycznych hitów latino. Barwne kostiumy, piękne tancerki i przystojni tancerze porwą do tańca wszystkich zabieganych uczestników. Pokaz przygotuje grupa taneczna BLING Danceshow z Gliwic.

Natomiast o godz. 13:45 pokaz tańca pole dance zaprezentuje Aleksandra Bednarz Fit Wizja - Studio Pole Dance Aleksandry Bednarz – finalistka programu Mam Talent.

Podczas wydarzenia będziecie mogli skorzystać z konsultacji z fizjoterapeutą w Gabinecie Terapii Manualnej oraz zbadać poziom cukru i zrobić USG jąder w ramach akcji Movember Polska na stoisku Fundacji Kapitan Światełko

Lucjan's Barber Shop da pokaz strzyżenia, ale także kilka osób, które wrzucą do puszki pieniądze na rzecz beneficjentów Fundacji Cała Naprzód będzie mogło obciąć się u profesjonalnego barbera.

ZENonVR odlecicie w świat wirtualnej rzeczywistości. Specjalnie dla Was przyjadą ze swoim symulatorem lotni oraz deską strachu. W końcu zobowiązują nas podniebne klimaty! Dodatkowo każde z dzieci w pakiecie startowym otrzyma voucher na godzinną wyprawę w świat wirtualnej rzeczywistości w Zenonvr Gliwice Forum. Odlot!

Na placu pod Spodkiem znajdziecie także food trucki czy strefę z zabawami i konkursami dla dzieci, które poprowadzi Stowarzyszenie GTW Gliwice oraz Śląska Akademia Futbolu. Więcej o konkursach dla dzieci powiemy Wam jutro!

Dodatkowo na miejscu zobaczycie wolontariuszy z puszkami - będziecie mogli wesprzeć zbiórkę publiczką na rzecz niepełnosprawnych beneficjentów Cała Naprzód. Będzie można również zlicytować koszulki z autografami piłkarzy GKS Katowice, Piast Gliwice, Górnik Zabrze S.S.A., Ruch Chorzów. Każdy kibic znajdzie coś dla siebie.

To i wiele innych atrakcji czekać na Was będzie już 10 czerwca podczas Wizz Air Katowice Half Marathon. Obiecujemy, że z nami nie będziecie się nudzić!

Więcej informacji: www.halfmarathonkce.pl/program

źródło: Wizz Air Katowice Half Marathon

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce