Wizz Air Katowice Half Marathon: Pobiegną i polatają!


Opublikowane w pt., 04/05/2018 - 10:35

Wśród wielu wydarzeń na biegowej mapie Polski pojawiła się właśnie nowa impreza, która ma szansę na stałe zagościć w kalendarzu ogólnopolskich wydarzeń sportowych, a także przyciągać co roku do Katowic, samego serca Śląska, kilka tysięcy miłośników biegania.  

Mowa tu o Wizz Air Katowice Half Marathon, którego pierwsza edycja odbędzie się już 10 czerwca 2018 roku w Katowicach. Wydarzenie to organizowane jest przy równym i pełnym współpracy zaangażowaniu trzech podmiotów: linii lotniczych Wizz Air , miasta Katowice, oraz Fundacji „Cała Naprzód”.

Jak podkreślają organizatorzy przedsięwzięcie to zawróci w głowie nie tylko biegaczom, ale i oczaruje mieszkańców, a także zintegruje różne społeczności w duchu sportowego zaangażowania. Co Wizz Air Katowice Half Marathon ma do zaoferowania uczestnikom i kibicom? Przede wszystkim biegi w samym sercu Śląska: 21,097 km, 5 i 10 km, Nordic Walking (5 km), bieg sztafetowy (4 x 5 km), biegi dla dzieci (200 m, 400 m, 800 m).

Dodatkowym atutem Wizz Air Katowice Half Marathon i ukłonem w stronę uczestników biegu są bardzo atrakcyjne, zarówno pod kątem ceny, jak i zawartości, pakiety startowe, które rozpoczynają się już od 39 zł. A w nich wyjątkowa niespodzianka od linii lotniczych Wizz Air dla wszystkich uczestników pierwszej edycji Wizz Air Katowice Half Marathon. W każdym pakiecie startowym znajdzie się voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na wszystkie loty obsługiwane przez Wizz Air na stronie wizzair.com. Voucher taki ważny będzie do 10 czerwca 2019 roku. Bo przecież bieganie i latanie mają ze sobą wiele wspólnego - dają poczucie wolności, spełnienia i satysfakcji!

Ale Wizz Air Katowice Half Marathon to nie tylko bieganie i sportowa rywalizacja, to także szereg imprez i wydarzeń towarzyszących, z których skorzystać będą mogli sami biegacze, ale też kibicie i mieszkańcy Katowic, a także okolicznych miast. W tym dniu bowiem w okolicach katowickiego Spodka odbędzie się wielki rodzinny, sportowo-rekreacyjny piknik. Będą atrakcje dla dzieci, koncerty, strefy relaksu i wiele innych.

Wygląda na to, że już 10 czerwca br. w Katowicach będziemy świadkami i uczestnikami wydarzenia biegowego na najwyższym światowym poziomie. Wciąż można dołączyć do Wizz Air Katowice Half Marathon i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia, do czego w imieniu organizatorów zachęcamy. Warto pobiec przez samo serce Śląska!    

Więcej o tym wydarzeniu znaleźć można na stronie http://halfmarathonkce.pl/.  

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce