Wybiegaj sobie… auto na weekend! Zatankowane! Łańcucka Piątka pokazała nagrody


Opublikowane w wt., 14/05/2019 - 08:58

Choć kameralny, jest się o co ścigać. Jak co roku organizatorzy Łańcuckiej Piątki przygotowali niespodzianki i nagrody dla biegaczy. Szczegóły w informacji Łukasza Kuźniara, koordynatora imprezy.

Łańcut wciąż zaprasza tylko obywateli UE. „Wiemy, że budzi to kontrowersje, ale...”

Każdy uczestnik Biegu Głównego otrzyma pakiet startowy, pamiątkową koszulkę, medal oraz darmowy poczęstunek. Dodatkowo słodkie podarunki od firmy Argo oraz ROS-SWEET Sp. z.o.o.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w promocji: kupując mały soft z dodatkami lub mały jogurt mrożony z dodatkami – drugi otrzyma gratis (promocja będzie trwać do końca czerwca).

Nagrody za wyniki sportowe, tak jak w poprzednich latach, rozdzielono na kategorie wiekowe:

  1. miejsce – puchar, dyplom oraz voucher 100 zł na produkty marki New Balance lub do lokalnego sklepu sportowego
  2. miejsce – puchar i dyplom
  3. miejsce – puchar i dyplom

Podczas tegorocznej edycji Łańcuckiej Piątki, dzięki naszym sponsorom będzie możliwość wylosowanie niepowtarzalnych nagród. Nagrodą główną podczas losowania będzie auto Citroen C3 Aircross do użytkowania podczas weekendu z limitem przebiegu 500 kilometrów, przeznaczony przez dealera Citroen Rzeszów – Fix Forum Lider. Warto także dodać, że szczęśliwiec, który otrzyma tą nagrodę otrzyma auto zatankowane pod korek!

Kolejną cenną nagrodą jest wkrętarka oraz szlifierka firmy STALCO, ufundowane przez firmę WROBUD.

Dodatkowo do wylosowania będą zegarki firmy GREINPLAST, vouchery na kwotę 100 zł na produkty marki New Balance lub do lokalnego sklepu sportowego oraz zapachowe świeczki ufundowane przez firmę BISPOL.

Ponadto dla najmłodszego i najstarszego zawodnika przygotowane zostały pamiątkowe pucharki! Uhonorujemy również najlepszą mieszkankę oraz najlepszego mieszkańca Łańcuta, którzy otrzymają pamiątkowy puchar, dyplom, trzymiesięczny karnet na siłownię Just Fit oraz karnet na mecze Sokół Łańcut na sezon 2019/2020.

Serdecznie zapraszam do Łańcuta. Pobiegniemy urokliwą, 5-kilometrową trasą prowadzącą przez kompleks łańcuckiego zamku. Na mecie na każdego uczestnika będzie czekał piękny medal z wizerunkiem historycznego obiektu.

Zasadniczej rywalizacji towarzyszyć będą biegi dzieci na krótszych dystansach.

Łańcucka Piątka zaprasza dzieci

Impreza wpisuje się w program Dni Miasta Łańcuta.

Startujemy 8 czerwca. Zapraszam!

Łukasz Kuźniar, koordynator biegu Łańcucka Piątka


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce