Wystartuj w 39. PZU Maratonie Warszawskim i wygraj auto

Wystartuj w 39. PZU Maratonie Warszawskim i wygraj auto


Ukończyłeś 12. PZU Półmaraton Warszawski i marzy Ci się debiut lub walka o nową życiówkę na królewskim dystansie? Nie zatrzymuj się w połowie drogi!

Organizatorzy z Fundacji Maraton Warszawski przygotowali dla motywacyjny konkurs dla wszystkich tych, którzy wiosną pokonali 21 km, a teraz poważnie myślą o stawieniu czoła maratonowi. Wyzwanie, które stawia przed biegaczami Fundacja, pomoże się zmotywować do startu i przekroczyć kolejną barierę.

Udział w konkursie wymaga obudzenia w sobie mocnego ducha rywalizacji. Po tym jak uczestnik zapisze się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim, za pomocą specjalnego algorytmu, na podstawie jego czasu z 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego, organizatorzy obliczą prognozowany czas, w którym powinien ukończyć dystans maratonu.

Dzięki prognozie uczestnik będzie wiedział, jakie stoi przed nim wyzwanie. Jeżeli zawodnik mu sprosta i pobije przewidywany czas chociaż o sekundę weźmie udział w loterii 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

Do wygrania jest nowoczesny Fiat Tipo. Zwycięzca ogłoszony zostanie w dniu maratonu.

Jak dołączyć do akcji?

1. Zapisz się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do loterii i czekaj na wiadomość z prognozowanym czasem, któremu musisz stawić czoła.

3. Trenuj!

39. PZU Maraton Warszawski przebiegnie ulicami stolicy 24 września. 

red. / mat. pras.


Polecamy również:


Podziel się: