Xtremalia UEK - święto dla AKTYWNYCH


Opublikowane w sob., 20/04/2019 - 12:53

W czasie Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kampus uczelniany staje się areną sportów ekstremalnych. – Jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości fizycznych jak i świetnej zabawy przy atrakcjach, które z roku na rok stają się coraz ciekawsze – zapraszają organizatorzy imprezy, która w tym roku odbędzie się już po raz ósmy. – Szykujemy dla Was wyjątkowe niespodzianki i niezapomniane wrażenia!

Szczegóły w komunikacie prasowym

W tym roku czeka na Was nocny przejazd rolkarski organizowany wspólnie z Krakowskim Klubem Sportów Wrotkarskich, mający miejsce już 25 kwietnia. Nocą, we wspaniałych Juwenaliowych przebraniach oraz przy muzyce uczestnicy będą mogli przemierzyć Kraków, a nawet przejechać się przez nasz Kampus. Będzie tam czekać na nich konkurs na najlepsze przebranie, a na zwycięzców - wartościowe nagrody. Start przejazdu ma miejsce w Cichym Kąciku na Błoniach Krakowskich i jest to pierwszy przejazd rozpoczynający tegoroczny sezon.

To jednak nie wszystko! To tylko początek naszych sportowych szaleństw. Już 6 maja Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będzie wypełniony atrakcjami. Czekać tam będą na Was m.in. Turnieje Streetball-a oraz piłki nożnej, paintball laserowy czy po raz pierwszy w historii Uniwersytetu - eurobungee! Mamy także dla was wyjątkowe doznania, czyli tor przeszkód w alkogoglach czy slackline. U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

W skrócie: niezapomniane emocje, wspólna zabawa, duża dawka adrenaliny, a to wszystko będzie na wyciągnięcie ręki dla uczestników X-tremaliów UEK 2019. Zaczynamy Juwenalia UEK 2019 ze sportowym przytupem!

Bądźcie na bieżąco i śledźcie nasze wydarzenia na Facebook’u: TUTAJ i TUTAJ.

Nie zwlekajcie i już dziś zaplanujcie czas na 6 maja!

Start godzina 9:00, 6 maja, Kampus UEK

Przejazd rolkarski: Błonia Krakowskie, 25 kwietnia start godzina 20:00

Organizatorzy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce