Xtremalni studenci i Husaria zapraszają do Krakowa


Opublikowane w pt., 27/04/2018 - 07:26

Xtremalia to największe święto dla AKTYWNYCH, organizowane w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym czasie Kampus uczelniany staje się areną sportów ekstremalnych. Jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości fizycznych jak i świetnej zabawy przy atrakcjach, które z roku na rok stają się coraz ciekawsze. - A z racji tego, że tegoroczna edycja jest już 7-mą edycją , organizatorzy szykują dla Was wyjątkowe niespodzianki i niezapomniane wrażenia! - zapowiadają gospodarze imprezy.

W tym jedynym i niepowtarzalnym wydarzeniu będziecie mogli sprawdzić się w różnych dziedzinach sportu. W minionych edycjach nie zabrakło rozgrywek indywidualnych, jak i konkurencji drużynowych. Wszystko to już 8 maja!

W ramach projektu organizowany jest również X-tre RUN, bieg na świeżym powietrzu, który jak co roku poprzedza finał. 7 maja obszar Błoń Zabierzowskich zmieni się w strefę przeszkód, które będą wymagać nie lada wysiłku, a wykonanie ich da biegaczom ogromną satysfakcję. Możliwość pokonania własnego strachu i słabości zagwarantuje nam Husaria, Partner projektu od lat doświadczony i znany z fantazji przy kreowaniu toru.

Dla osób dopiero zaczynających przygodę z bieganiem lub chcących się sprawdzić i posmakować biegu z kreatywnymi przeszkodami polecamy trasę 3 km. Osoby aktywne od dłuższego czasu na pewno pokuszą się o trasę bardziej wymagającą o dystansie 6 km. Nie może was tam zabraknąć!

Niezapomniane emocje, wspólna zabawa, duża dawka adrenaliny, to wszystko będzie na wyciągnięcie ręki dla uczestników X-tremaliów!

Nie zwlekajcie i już dziś zaplanujcie czas na 7 maja. Zapisy na bieg są proste, wystarczy, że wypełnicie ankietę i dołączycie do niezapomnianej zabawy! Wszystkie ważne informacje dotyczące biegu oraz wydarzenia, znajdziecie w opisie wydarzenia zamieszczonym na facebooku.

X-tre Run, Błonia Zabierzowskie, 7 maja start godzina 17:00. Więcej w KALENDARZU IMPREZ.

Źródło: X-tre Run

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce