Zimowa Poniewierka 2020 – Winter Ultra Trail


Opublikowane w czw., 16/01/2020 - 09:14

Można powiedzieć bardzo wiele, można też śmiało uznać zawody rozgrywane w Brzózie Królewskiej jako Festiwal Zimowej Poniewierki, bo to już nie dwa czy cztery, a sześć dystansów z jakimi przyjdzie się zmierzyć zawodnikom. Start 18 stycznia.

Tegoroczna edycja przyniosła kilka zmian zasadniczą jest dodanie dystansu Maratonu Kudłacz i wbrew temu co sugeruje nazwa liczy blisko 44 km. W zimowej leśnej scenerii będzie to prawdziwe wyzwanie.

Nasz królewski dystans po raz kolejny to Ultra Suchy Ług 70 km + ( tym razem 15 km więcej), bieg w którym znajdziecie wszystko piękne krajobrazy, rezerwaty przyrody, ostoje bobra oraz głuszca, ale również spotkacie na swej drodze ból, zmęczenie i zwątpienie, staniecie niejednokrotnie na wprost ściany którą będzie bardzo ciężko pokonać, jednak…

Meta wszystko wynagrodzi wspaniały medal i niezapomniana atmosfera szybko sprawi że to co było mrocznym horrorem okaże się wspaniałą przygodą.

Dodatkową atrakcją już na terenie miasteczka biegowego będzie relacja na żywo z trasy oraz podgląd zawodników na ekranie za sprawą nadajnik GPS w jakie każdy z dystansu USŁ70+ będzie wyposażony.

Ponadto konferencja pod nazwą „Przeżyj Ultra”, Expo, i słynna już gościnność, sprawi że będzie to niezapomniane wydarzenie rozpoczynające kalendarze startowe.

Niestety zapisy z dniem nadejścia Nowego Roku zostały zamknięte. Zobaczymy się z blisko sześciuset zawodnikami. A tym którym się nie udało zapraszamy na trasy do wspólnego kibicowania.

Organizator zawodów Fundacja „Wolno Marzyć”

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce