"Życiówka" - MEZO wydaje nową płytę. Jest singiel! [WIDEO]


Jacek Mezo Mejer znany z takich hitów jak Sacrum czy Ważne ogłosił szczegóły nowego albumu. Już 26 marca płyta pt. „Życiówka” ukaże się w sprzedaży. Data nie jest przypadkowa. To dzień 10. PKO Poznań Półmaratonu. Ta płyta będzie właśnie o bieganiu, o pokonywaniu barier, o wspinaniu się po szczeblach swoich możliwości. ma motywować i dopingować.

Singlem promującym album jest tytułowa “Życiówka” – piosenka mówiąca o potrzebie przełamywania własnych słabości, ale także o przyjemności, jaką daje udział w imprezach biegowych. Na płycie znajdują się także numery o biegowej determinacji (Poświęcenie), biegowych marzeniach (Dwa30) czy… maratońskiej ścianie (Ściana)

Dziś ruszył preorder albumu, którego można znaleźć pod TYM linkiem. 

Długo szukałem impulsu do nagrania nowej płyty. Znalazłem go w swojej pozamuzycznej pasji – w sporcie. Zawsze lubiłem bieganie, pierwszy maraton przebiegłem w 2002 roku w wieku 20 lat. Od 3 lat zacząłem się jednak w to angażować, znacznie bardziej trenując regularnie i z misją bicia kolejnych swoich „życiówek”. Moja głowa jest w tej chwili tak przepełniona bieganiem, że stworzyłem w połowie tematyczną płytę biegową. Druga część albumu to „normalne”, uniwersalne piosenki – mówi Mezo

Mezo może się pochwalić świetnym jak na amatora rekordem życiowym w maratonie - 2 godziny 48 minut, a jego cele są jeszcze bardziej ambitne.

Biegowa część płyty jest osobista i z tego powodu solowa, bez udziału gości. W drugiej części albumu słyszymy żeńskie wokale Ewy Jach znanej z wcześniejszej współpracy z Mezem w hicie KRYZYS, debiutantkę - Sarę Pach w singlowej kompozycji Niepodzielni, a także żonę Meza, Weronikę w utworze Magia - Mezo.

Premiera ŻYCIÓWKI (26 marca) będzie bardzo oryginalnym wydarzeniem. Mezo ma w planie najpierw przebiec w rekordowym czasie poznański półmaraton, a chwilę potem wbiec na scenę i zagrać koncert dla biegaczy i zgromadzonej przy mecie widowni!

Tymczasem zobaczcie singiel promujący "Życiówkę":

mat. pras. 


Polecamy również:


Podziel się: