13. Półmaraton Słowaka po nowemu. Korona „absolutnie wyjątkowa”


Opublikowane w śr., 05/06/2019 - 13:35

Zgodnie z tradycją w drugą niedzielę czerwca odbędzie się kolejna, trzynasta już edycja Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. – Już w marcu obiecywaliśmy, że będzie to edycja wyjątkowa. Biegaczy, którzy 9 czerwca zjawią się na starcie naszego półmaratonu czeka wiele zmian i niespodzianek – zapowiadają organizatorzy imprezy zaliczanej do Ligi Festiwal Biegowego.

– Pierwsza z niespodzianek to absolutnie wyjątkowy i unikatowy medal! Każdy zawodnik, który ukończy w wyznaczonym limicie czasu nasz bieg otrzyma medal w kształcie korony, którym nawiązujemy do historii Grodziska Wielkopolskiego w herbie którego na tronie zasiada Król Przemysł II założyciel miasta.

Kolejną, mamy nadzieję miłą niespodzianką będzie pakiet startowy. Znajdziecie w nim składaną torbę sportową firmy 4F, pakiet specjalny grodziskiego piwa wraz z pokalem, napój energetyczny Veroni Active oraz produkty firmy Melvit.

W związku ze zwiększeniem limitu startujących o 500 osób, przenosimy miejsce startu na ulicę Poznańską.

Trasa biegu nadal liczy dwie pętle, ale będzie częściowo zmieniona. Nowa mapka trasy dostępna na stronie www.polmaratongrodzisk.pl.

Meta biegu oczywiście w dalszym ciągu na grodziskim Rynku, który przebudowano uwzględniając większą ilość biegaczy. Jak zwykle w strefie mety na zawodników czeka bogaty, nie limitowany katering, zespół muzyczny oraz atrakcyjne niespodzianki.

Na trasie biegu zlokalizowane będą 4 punkty serwisowe z napojami, gąbkami do odświeżania oraz - na co drugim punkcie - napoje izotoniczne, banany, pomarańcze oraz tabletki energetyczne Dextro Energy. Na czwartym punkcie dodatkowo będzie można skorzystać z Polo Cockty.

Na miejsca parkingowe jak co roku będą kierowały tablice informacyjne oraz wolontariusze.

Przypominamy również, że biuro zawodów jest czynne:

8 czerwca (sobota)

  • od godz. 10:00 – 13:00 – Galeria AVENIDA w Poznaniu – sklep 4FACES - dla zawodników którzy zaznaczyli odbiór pakietu w Poznaniu
  • od godz. 17:00 – 19:00 – biuro zawodów Grodziska Hala Sportowa

9 czerwca (niedziela)

  • od godz. 6:00 – 8:00 – biuro zawodów Grodziska Hala Sportowa
  • o godz. 8:30 nastąpi zbiórka zawodników przed biurem zawodów i przemarsz z Grodziską Orkiestrą Dętą na miejsce startu – ul. Poznańska

Pogoda zamówiona, pakiety przygotowane, meta i katering również!

Czekamy na Was!

Organizatorzy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce