9. Cieszyński FORTUNA Bieg ruszył z zapisami


Imprezę zaplanowano na 23 kwietnia. Zgłoszenia elektroniczne potrwają do 10 kwietnia. Limit uczestników to 1400 osób z wpisowe - 35 zł. Nie warto zwlekać z zapisem. 

Każdy uczestnik biegu otrzyma koszulkę techniczną, numer startowy z agrafkami, imienny dyplom-certyfikat do pobrania ze strony firmy pomiarowej, a także ciepły posiłek, wodę na trasie i na mecie oraz upominki od sponsorów. 

Zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal. 

Odbiór pakietów i numerów startowych możliwy będzie już w sobotę od 15:00 – 17:00 oraz w dniu biegu w biurze zawodów od godz. 8:00 – 11:00. Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00. Na godz. 13:15 planowane jest rozpoczęcie dekoracji zwycięzców, wpierw biegu młodzieżowego, następnie biegu głównego. Na koniec nastąpi wręczenie specjalnych upominków.

Bieg zaliczany jest do Pucharu Beskidów w biegach ulicznych, wraz z Półmaratonem Żywieckim i Biegiem Fiata, a także Ligi Festiwalu BIegowego w kat. "Najlepszy biegacz 5-10-15"

W ubiegłym roku Cieszyński FORTUNA Bieg zanotował rekord frekwencji - 1359 osób. Padł też nowy rekord trasy kobiet - Lilia Fiskovicz przekroczyła linię mety z czasem 33:20. Rekord trasy mężczyzn od 2015 r. do Abela Kibeta Ropa - 29:57.

Tak biegano w Cieszynie w ubiegłym roku:

9. Cieszyński FORTUNA Bieg w festiwalowym KALENDARZU IMRPEZ.

red. / org.


Polecamy również:


Podziel się: