Bieg Niepodległości i Piknik BRD razem


Opublikowane w wt., 06/11/2012 - 11:51

Bieg Niepodległości to nie tylko rywalizacja sportowa, ale również liczne atrakcje dla kibiców oklaskujących zawodników, dla rodzin biegaczy oczekujących na mecie. Dlatego też Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Zarządem Dróg Miejskich przygotowali Piknik Drogowy promujących kampanię społeczną skierowaną do pieszych „Czerwone Stój, Zielone Idź. To takie proste!”. Kampania prowadzona jest w ramach Dekady Działań na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którą ogłosiła Organizacja Narodów Zjednoczonych. Kampanię poparło dwudziestu aktorów, dziennikarzy i polityków: Maciej Szczęsny, Agnieszka Rylik, Julia Pitera, Katarzyna Piekarska, Mariusz Czerkawski, Robert Patyra, Jolanta Errol, Mateusz Hładki, Anna Samusionek, Piotr Zelt, Zygmunt Chajzer, Maciej Orłoś, Grażyna Wolszczak, Radosław Majdan, Dorota Zawadzka, Agnieszka Popielewicz oraz Wojewoda Mazowiecki, a nawet Burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg.

W ramach pikniku obejrzymy pokaz sprawności bojowej Straży Pożarnej, pokaz kaskaderski wypadku drogowego. Będziemy mogli zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, uczestniczyć w symulacjach dachowania i zderzenia. Gościem specjalnym pikniku będzie Maciej Wisławski.

Program Pikniku:

10.00 – rozpoczęcie pikniku
10.20 – 10.30 – pokaz sprawności bojowej straży pożarnej
12.30 – pokaz kaskaderski wypadku drogowego
13.00 – zakończenie pikniku.

Przypominamy o super ofercie Festiwalu Biegowego. W dniach od 5  do 9 listopada zapraszamy na specjalne stoisko Festiwalu Biegowego w siedzibie WOSiR przy ulicy Rozbrat 26.  Wszyscy, którzy pojawią się w tych dniach w siedzibie WOSiR będą mogli zapisać się z 50 % zniżką na Festiwal Biegowy 2013 w Krynicy-Zdrój oraz otrzymać Kartę Biegacza, która upoważnia do zniżek w ponad 70 punktach w całej Polsce (wyciągi narciarskie, hotele, restauracje, fitness kluby). Wśród wszystkich, którzy wypełnia oba formularze rozlosujemy dodatkowo trzy zegarki Times Ironman oraz weekendowy pobyt dla dwojga w Ośrodku Geovita w Muszynie-Złockiem.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce