Bieg po Plaży w Jarosławcu: Do 15 maja niższe wpisowe


Do Biegu po Plaży pozostało już około 50 dni. Aktualnie na liście startowej widnieje 300 zawodników. Do 15 maja obowiązuje obniżona opłata startowa - 50 zł. Potem wzrośnie do 60 zł. W ostatnie 10 dni poprzedzające zawody jak i w dniu zawodów będzie wynosić 80 zł. Posiadacze Karty Biegacza mają stosowne do ceny zniżki.

Na wszystkich czekają: zabezpieczona trasa z dużą ilością morskiego jodu, żywnościowe punkty na trasie, pomiar czasu dokona firma DATASPORT, nagrody i trofea sportowe dla zwycięzców, rywalizacja w kategoriach wiekowych oraz ciepły regeneracyjny posiłek, pakiet startowy, okolicznościowa koszulka i medal.

Nasz bieg jest dość specyficzny ze względu na miejsce (sam północny kraniec Polski na styku 2 województw) i trasę. Dojazd do Jarosławca nie jest łatwy – to tak naprawdę poza sezonem mała wioska rybacka, zmieniająca się w sezonie w małe miasteczko. 

Samo oblicze Jarosławca dla przyjezdnych z roku na rok zmienia się nie do poznania. Nic więc dziwnego, że na odbywający się tutaj Międzynarodowy Bieg po Plaży, każdego roku ściąga biegaczy z całej Polski, którzy łączą sport z kilkudniowym wypoczynkiem, właśnie nad morzem rozpoczynają swoje wakacje.

Zawodnicy, którzy zarejestrują się do biegu i dokonają zróżnicowanej opłaty w podanych w regulaminie terminach, mają zagwarantowaną koszulkę z podanym w zgłoszeniu rozmiarem. Pozostali zawodnicy mogą otrzymać rozmiar dowolny. Zakwaterowanie zawodników we własnym zakresie (hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, kwatery prywatne na terenie Jarosławca). Start biegu przy Jarosławieckim Rybaku, meta na Jarosławieckim deptaku na odcinku przebudowanej ul. Nadmorskiej.

Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu zaliczany jest do Ligi Festiwalu Biegowego w kat. "Najlepszy Biegacz 5-10-15". Finał cyklu we wrześniu w Krynicy podczas 8. PKO Festiwalu Biegowego. Szczegóły - poniżej. 

Tradycyjnie rozegrane zostaną również imprezy towarzyszące itp.:

- XXVII Ogólnopolskie Biegi Młodzieżowe "Powitanie Lata"
- XXII Ogólnopolski Bieg Samorządowy "Bursztyn Jarosławca"
- V Mistrzostwa Straży Granicznej w Biegach Przełajowych
- V Bieg Milusińskich "W pogoni za ….”
- Rekreacyjny Bieg "Podziel się życiem" w ramach programu "Tak dla Transplantacji"

27. Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Zapraszamy!

Organizatorzy


Polecamy również:


Podziel się: