Dodatkowe miejsca na Bieg Konstytucji w Warszawie!


Opublikowane w pon., 23/04/2018 - 16:28

Kilkaset dodatkowych pakietów startowych przygotowali organizatorzy 28. Biegu Konstytucji 3 Maja dla „spóźnialskich” i tych, którzy nie zdążyli się zapisać na pierwszą imprezę Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”.

Bieg na dystansie 5 km należy do Ligi Festiwalu Biegów w kategorii „Najlepszy Biegacz 5-10-15”.

Zapisy są ciągle możliwe drogą internetową, odbiór pakietu, po uiszczeniu opłaty wpisowej, nastąpi w biurze zawodów. – Limit uczestników to 7000. Dziś mamy zarejestrowanych 6700 biegaczy, ale z doświadczenia wiemy, że część z nich nie wystartuje w zawodach, więc spokojnie możemy przeznaczyć dodatkowe miejsca biegaczom, którzy chcieliby obchodzić z nami narodowe święto na sportowo – mówi Karol Adamaszek, kierownik działu marketingu i organizacji imprez Stołecznego Centrum Sportu „Aktywna Warszawa”.

Godziny otwarcia biura zawodów

Partnerem technicznym 28 Biegu Konstytucji, jak i całej Warszawskiej Triady Biegowej, pozostaje firma 4F. Błękitne koszulki z logotypami biegu i – wyjątkowo z okazji stulecia niepodległości – Stolicy Wolności, są ulepszone i unowocześnione w stosunku do lat ubiegłych. – Chcemy, żeby koszulki, które znajdą się w pakietach startowych, poprawiły komfort biegaczy, były dla nich „drugą skórą”. Mają więc płaskie szwy niepowodujące otarć i są wykonane z materiału quick dry, świetnie odprowadzającego pot – zapewnia Małgorzata Marzewska, PR Menedżer 4F.

Organizatorzy 28 Biegu Kostytucji wciąż poszukują wolontariuszy chętnych do pomocy przed i podczas 3-majowej imprezy. Do ich zadań będzie należało m.in.:

  • praca w punktach informacyjnych i biurze zawodów
  • wsparcie biura prasowego, obsługa mediów i gości
  • pomoc przy przygotowaniu i dekoracji imprezy
  • wręczanie medali
  • praca na punktach z wodą
  • wydawanie posiłków regeneracyjnych
  • obsługa szatni i depozytów
  • zarządzanie parkingami.

Zgłoszenia należy kierować do poniedziałku 30 kwietnia pod adresem pmiazgowska@aktywnawarszawa.waw.pl.

Piotr Falkowski


Polecamy również:


Podziel się: