Liga Festiwalu Biegów w Krakowie i Żywcu - o punkty w półmaratonach


Opublikowane w sob., 17/03/2018 - 20:04

Niedziela 18 marca stoi w Lidze Festiwalu Biegów pod znakiem półmaratonów i rywalizacji w kategorii „Najlepszy Maratończyk”, w której skład wchodzi 14 biegów w całej Polsce na dystansie połowy i pełnego maratonu.

Tym razem po ligowe punkty zapraszamy do południowej Polski. Biegacze mogą o nie walczyć w dwóch dużych półmaratonach: XIX Dookoła Jeziora Żywieckiego i otwierającym biegową wiosnę w Krakowie XV Półmaratonie Marzanny.

Kraków: biegowe powitanie wiosny. Półmaraton Marzanny

Żywiec: Półmaraton już w najbliższą niedzielę. Wszystko co musisz wiedzieć o biegu

W biurze zawodów obu imprez będziecie mogli także zapisać się w promocyjnej cenie na wrześniowy Festiwal Biegowy (na naszym stoisku oferujemy Wam możliwość rejestracji z 30-procentowym rabatem od ceny wpisowego na wszystkie biegi w Krynicy), a przy odrobinie szczęścia zdobyć nawet vouchery na BEZPŁATNY start w festiwalowych biegach (przekazaliśmy organizatorom ligowych biegów pulę gratisowych miejsc dla uczestników półmaratonów).

Wszystkich, którzy wybiorą się do Krakowa i Żywca (na liście startowej obu półmaratonów znajduje się po ponad tysiąc zawodników) zapraszamy w niedzielę na nasze stoiska w biurze zawodów:

LIGA FESTIWALU BIEGÓW - terminarz, regulamin, zapisy

Piotr Falkowski

Polecamy również:


Podziel się: