Małopolska biega ? Biegaj w wakacje


Opublikowane w czw., 20/06/2013 - 15:03

Organizator Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój zaprasza młodzież na wakacyjny cykl treningów, przygotowujących do startów w imprezach biegowych.

Treningi będą prowadzone pięć razy w tygodniu na ścieżkach biegowych zlokalizowanych w miejscowościach:

  • Poniedziałek: Limanowa
  • Wtorek: Piwniczna/Rytro
  • Środa: Wysowa/ Grybów
  • Czwartek: Zdrój Nowy Sącz/Brzezna
  • Piątek: Łomnica- Zdrój /Krynica

Dla najaktywniejszych uczestników treningów mamy profesjonalne stroje sportowe!

Akcja rusza w poniedziałek 1 lipca i będzie trwała do połowy października na odpowiednio przygotowanych ścieżkach biegowych. Nad bezpieczeństwem trenujących czuwał będzie doświadczony instruktor. Szczegółowy harmonogram treningów zamieścimy wkrótce na naszej stronie.

Dodatkową zachętą dla uczestników akcji jest perspektywa udziału w biegach organizowanych w ramach Małopolskich Biegów Górskich. Do rywalizacji w zawodach przełajowych w Kasinie Wielkiej (niedziela, 11.08.2013) i Jaworkach (niedziela, 18.08.2013), a także w zawodach przełajowych z kalendarza Międzyszkolnych Ośrodków Sportowych, zapraszamy młodzież gimnazjalną.   

Kontakt z nauczycielami ? koordynatorami grup młodzieży znajdziecie w szkołach: Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej Zdrój, Gimnazjum im. S. Konarskiego w Grybowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Limanowej, Gimnazjum im. mjr Juliana Zubka ps. Tatar w Łomnicy Zdrój, Gimnazjum im św. Jadwigi w Brzeżnej.

Relacje z treningów znajdziecie na portalach www.festiwalbiegowy.pl oraz www.sadeczanin.info.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce