Na Bieg Niepodległości zapisało się ponad 8500 biegaczy


Opublikowane w pon., 15/10/2012 - 16:42

16 października ruszyły zapisy do XXIV Biegu Niepodległości, który jest jednocześnie drugim biegiem z nowego cyklu Festiwalu Biegów. Jednak już 18 października, lista zapisanych do udziału w XXIV Biegu Niepodległości przekroczyła limit 8500 osób. W związku z tym organizator , zmuszeny   został do zamknięcia rejestracji.

Jednocześnie dostrzegając ogromne zainteresowanie oraz uwzględniając fakt, że zapisani uczestnicy z różnych przyczyn rezygnują z udziału w biegu, Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji podjął decyzję o stworzeniu listy rezerwowej. Osoby, które nie zdążyły się dotychczas zarejestrować mogą zapisać się na niniejszą listę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie emaila na adresimprezywosir2@wp.pl w tytule: LISTA REZERWOWA, w treści: imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto zamieszkania, telefon komórkowy, dystans.

Podobnie jak przed rokiem biegacze wystartują na atestowanej trasie o długości 10 km. Start i meta biegu  organizowane będą w okolicy skrzyżowania al. Jana Pawła II i ul. Stawki. Punktualnie o godzinie 11: 11 wystartują biegacze, kilka minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy poruszający się na wózkach i rolkach, później natomiast zawodnicy Nordic Walking. Trasa będzie przebiegać Al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi iul. Chałubińskiego do Alei Niepodległości. Biegacze, zawodnicy na rolkach i wózkach nawracają w prawo, na wysokości ul. Rakowieckiej, zawodnicy Nordic Walking mają nawrót na wysokości ul. Koszykowej. Wszyscy uczestnicy wracają drugą stroną Al. Jana Pawła II do metyNa uczestników czeka pula 8500 pakietów startowych, które zostaną wydane biegaczom, zawodnikom Nordic Walking oraz uczestnikom poruszającym się na wózkach i rolkach. Aby odebrać pakiet startowy należy pojawić się osobiście w biurze Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Rozbrat 26, gdzie będzie również możliwość zapisania się na przyszłoroczny Festiwal Biegowy z 50% zniżką!

Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy Karty Biegacza mają szansę wygrać weekend dla dwojga w Ośrodku Geovita w Muszynie-Złockiem

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce