PGNiG Grodziski Półmaraton ?Słowaka? ? dwa miesiące przed rozpoczęciem lista startowa w połowie zapełniona


Opublikowane w śr., 10/04/2013 - 11:08

9 czerwca 2013 r. o godz 11:00 w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie się siódma edycja wielkiej biegowej imprezy - PGNiG Grodziski Półmaraton ?Słowaka?. Grodziski Rynek po raz kolejny zgromadzi biegaczy z całej Polski. W biegu może wziąć udział 2500 zawodników, a lista startowa obejmuje już ponad 1220 uczestników. Zainteresowanych grodziskim biegiem zachęcamy do zgłaszania się już teraz ponieważ lista startowa zapełnia się w szybkim tempie.

 

PGNiG Grodziski Półmaraton ?Słowaka? jest jednym z największych półmaratonów w Polsce. Według opinii biegaczy wyróżnia się bardzo wysokim poziomem organizacyjnym. Właśnie dzięki biegaczom PGNiG Grodziski Półmaraton ?Słowaka? jest corocznie wyróżniany prestiżowym tytułem Złoty Bieg przyznawanym przez portal internetowy maratonypolskie.pl. Za rok 2011 półmaraton grodziski został mianowany w 5 kategoriach do tytułu Złoty Bieg: półmaratony duże, biegi masowe (powyżej 1000 uczestników), miasta od 5 ? 25 tys. mieszkańców, biegi organizowane przez samorządy lokalne i najlepszy bieg w woj. Wielkopolskim. Głosami biegaczy internautów VI PGNiG Grodziski Półmaraton ?Słowaka? zwyciężył we wszystkich nominowanych kategoriach i zdoby 5 tytułów Złoty Bieg. Coroczna edycja PGNiG Grodziskiego Półmaratonu ?Słowaka ? jest wielkim świętem miasta i biegaczy z całego kraju a także stałym elementem Dni Grodziska Wielkopolskiego.

Start biegu zaplanowano na godzinę 11:00, a zakończenie na godzinę 14:00. Limit czasu wynosi 3 godziny. Trasa biegu jest płaska, prowadzi ulicami miasta (2 pętle) i jest oznaczona co 1 km oznaczeniami pionowymi i poziomymi. Na trasie znajdują się dwa punkty z napojami i dwa punkty odświeżania. Start i meta ? grodziski Rynek. Najlepszy wynik trasy to 01:04:51.

Podczas VII edycji biegu uczestnicy mogą liczyć na:

  • niepowtarzalny medal dla każdego biegacza, który ukończy półmaraton w zakładanym limicie czasu
  • atrakcyjny pakiet startowy z niespodzianką
  • obfity i różnorodny catering ? jedzenia i picia nie zabraknie dla nikogo
  • obsługę profesjonalnych wolontariuszy oraz ratowników medycznych
  • sprawnie działające biuro zawodów otwarte w sobotę po południu oraz w niedzielę rano
  • doping na trasie mieszkańców miasta i okolic ? przewidujemy liczne zespoły muzyczne
  • wiele wiele innych atrakcji

Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 2.06.2012 r. do godz. 24:00 na stronie www.polmaratongrodzisk.pl. Nie będzie można dokonać zgłoszenia w dniu zawodów. Wpisanie na listę i nadanie numeru startowego nastąpi po zaksięgowaniu opłaty startowej na koncie organizatora.

Opłata startowa wynosi:

a) 50 zł dla osób, które dokonają zgłoszenia i wpłaty w kolejności od 1-1000

b) 70 zł dla osób, które dokonają zgłoszenia i wpłaty w kolejności od 1001 - 2000,

c) 90 zł dla osób, które dokonają zgłoszenia i wpłaty w kolejności od 2001-2500.

Biuro zawodów - Grodziska Hala Sportowa, ul. Żwirki i Wigury 2A, 62-065 Grodzisk Wielkopolski.

www.polmaratongrodzisk.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce