Startuj w warszawskim Biegu Noworocznym - zapisz się taniej na Festiwal w Krynicy!


Opublikowane w pt., 04/01/2019 - 19:43

To jedna z ostatnich okazji, by biegowo rozpocząć nowy rok. Przynajmniej formalnie – stając na starcie Biegu Noworocznego w Warszawie. Na siódme już wydanie tej imprezy zapraszają w sobotę 5 stycznia do Parku Skaryszewskiego stołeczna dzielnica Praga-Południe oraz Klub Biegacza Active Sports, organizator znanego i lubianego cyklu Grand Prix Warszawy. Profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu zapewni Fundacja Festiwal Biegów.

W biegu na dystansie około 8 kilometrów (4 okrążenia po parkowych alejkach) weźmie udział 300 osób. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc – chętni na start „last minute” mogą się zgłosić półtorej godziny przed startem (czyli od godz. 10:30) do biura zawodów w budynku klubowym przy stadionie KS Drukarz przy Alei Zielenieckiej 2. Opłata startowa wynosi 70 złotych.

Biuro dla osób, które zapisały się i opłaciły start wcześniej, będzie czynne już od godziny 9:30. Wtedy rozpoczniemy wydawanie pakietów startowych, numerów i elektronicznych czipów.

Start Biegu Noworocznego – o godzinie 12, a ok. 13:15 rozpocznie się dekoracja zwycięzców w klasyfikacjach open i kategoriach wiekowych.

Fundacja Festiwal Biegów nie tylko zmierzy czas uczestnikom biegu. W biurze zawodów w Parku Skaryszewskim będzie się można zapisać – po preferencyjnych stawkach –na start we wrześniowym 10. TAURON Festiwalu Biegowym. Rejestracja w sobotę przed Biegiem Noworocznym – to 20 procent rabatu od wpisowego na każdy z biegów w Krynicy-Zdroju. Warto zatem nie tylko pościgać się w lubianym przez biegaczy parku, ale i zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Zapraszamy do Parku Skaryszewskiego!

Więcej o 7. Biegu Noworocznym >>> bit.ly/2R7d3Db

Zobacz, jak było przed rokiem >>> bit.ly/2Sxw5PD

redakcja


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce