Wysokie nagrody finansowe na FB w Rzeszowie!


Opublikowane w pt., 28/09/2012 - 13:39

Łączna pula nagród finansowych w rzeszowskim półmaratonie wynosi w tym roku aż 6000 zł. Zawodnicy, którzy zajmą miejsca I-III, zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn, otrzymają nagrody finansowe w wysokości: I miejsce ? 1500 zł, II miejsce ? 1000 zł, III miejsce ? 500 zł. 

Oprócz wysokich nagród finansowych, na uczestników Festiwalu Biegów w Rzeszowie czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Są to m.in.: zestaw kina domowego, vouchery na buty sportowe Vibram FiveFingers w wysokości 400 zł, vouchery na sprzęt marki New Balance oraz vouchery na sprzęt sportowy dostępny w sieci sklepów GO Sport, słuchawki dla sportowców Jabra Active, plecaki firm Puma i Salomon, książki o tematyce sportowej wydawnictwa BUK Rower i wiele innych.

Także pierwszych trzech studentów i pierwsze trzy studentki otrzymają nagrody rzeczowe. Wśród wszystkich rodzin: małżeństw z dziećmi, wnukami, rodzicami i rodzeństwem lub osoby spokrewnione w linii prostej (np. dziadek, tata, dziecko, wnuk, babcia, mama, córka, wnuczka, i ich rodzeństwo), które ukończą Bieg Rodzinny, także zostaną wylosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"539","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"480","typeof":"foaf:Image","width":"320"}}]]

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce