Zamów Kartę Biegacza na Festiwalu Biegów


Opublikowane w czw., 04/10/2012 - 11:43


W najbliższy weekend Festiwal Biegów zawita do Rzeszowa! Organizatorzy  przygotowali dla zawodników specjalną atrakcję: możliwość zamówienia bezpłatnej Karty Biegacza, która upoważnia do korzystania z wyjątkowego programu rabatowego.

W dniach 6-7 października czekamy na Państwa w Biurze Zawodów w Ratuszu - wystarczy przyjść, wypełnić formularz, a Kartę otrzymają Państwo pocztą w przeciągu 14 dni.
Wśród zainteresowanych zostanie rozlosowana wyjątkowa nagroda: Weekend dla Dwojga w Pensjonacie MD w Muszynie.

Projekt "Karta Biegacza" skierowany jest do wszystkich ceniących aktywny wypoczynek z daleka od zgiełku wielkich miast. Celem programu jest stworzenie osobom odwiedzającym Sądecczyznę możliwości zakupu towarów i usług po promocyjnych cenach. Z Kartą Rabatową wypoczynek w Beskidzie Sądeckim, a w szczególności w Krynicy-Zdrój oraz na Podkarpaciu, będzie przez cały rok o minimum 10% tańszy. Ponadto, karta upoważnia do zniżek w wybranych obiektach na terenie całej Polski. Karta jest bezpłatna - można korzystać z niej cały rok, zarówno w trakcie jak i poza sezonem.

Karta upoważnia do korzystania z usług i zakupu towarów po preferencyjnych cenach np.: w hotelach, salonach SPA, sklepach sportowych, fitness clubach, na pływalniach i siłowniach oraz wielu innych. Karta Biegacza nie będzie dostępna w ogólnej sprzedaży.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce