Zapraszamy na biegi do Gdyni i Skawiny


Opublikowane w czw., 10/05/2012 - 16:22

W najbliższą sobotę 12 maja, odbędą się kolejne dwa wydarzenia biegowe z cyklu Festiwalu Biegów - X Międzynarodowy Bieg Skawiński i Bieg Europejski Gdyni. Swój przyjazd do Skawiny zapowiedziało ponad 1000 zawodników. Na starcie Biegu Europejskiego stanie blisko 2000 osób. W obu wydarzeniach oprócz biegów głównych na dystansie 10 km przewidziane są również biegi dla dzieci i młodzieży. Zarówno w Skawinie jak i Gdyni na specjalnym stoisku w biurze zawodów będzie możliwość zapisania z 50% rabatem na wrześniowy Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój.

Bieg Skawiński

Skawina, 12 maja, sobota
Dystans: 10 km
Start: godz. 15.30 ul. Żwirki i Wigury w Skawinie
Zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach internetowych www.biegskawina.pl, maratonypolskie.pl oraz osobiście w dniu zawodów w przypadku wolnego limitu  zgłoszeń. Dodatkowe informacje: W ramach biegu głównego rozgrywane będą IV Mistrzostwa Polski Energetyków oraz III Mistrzostwa Gminy Skawina.

Bieg Europejski

Gdynia, 12 maja, sobota
Dystans: 10 km
Start: godz. 13.00 ze Skweru Kościuszki
Zgłoszenia: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach internetowych www.gosirgdynia.pl oraz maratonypolskie.pl. Dodatkowe informacje: W ramach imprezy organizowany jest także Marsz Nordic Walking oraz Biegi Młodzieżowe.

Festiwal Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce