Zimowe biegi w wiosennej aurze

 

Zimowe biegi w wiosennej aurze


Opublikowane w pon., 19/03/2012 - 15:43

W sobotę 17 marca  przy słonecznej pogodzie i temperaturze blisko 20 stopni Celsjusza odbyły się trzecie zawody należące do Festiwalu Biegów - Warszawskie Biegi Górskie. W Falenicy wśród ponad 350 uczestników pojawiło się wielu utytułowanych zawodników m.in. Izabela Zatorska - była Wicemistrzyni Świata w biegach górskich i trzykrotna zdobywczyni Pucharu Świata i Daniel Wosik - Mistrz Polski w biegach górskich w stylu anglosaskim 2009 i 2011 roku.

 

Kolejne zawody zaliczane do cyklu Festiwalu Biegów odbyły się już dzień później. W niedzielę w Kołobrzegu ponad 700 osób stanęło na starcie XXVI Międzynarodowego Biegu Zaślubin.  Na starcie obu biegów nie zabrakło oczywiście Ambasadorów Festiwalu Biegowego.
Kolejne zawody z cyklu Festiwalu Biegów już w najbliższy weekend. Tym razem spotykamy się w sobotę w Sobótce (Półmaraton Ślężański) i w niedzielę w Żywcu (Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego).

 

Kolejne zawody z cyklu Festiwalu Biegów już w najbliższy weekend. Tym razem spotykamy się w sobotę 24 marca w Sobótce (Półmaraton Ślężański) i w niedzielę 25 marca w Żywcu (Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego).

       

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce