Survival Race


Informacje:

Sezon: 2017-2018

Data: 
21-09-2019 (sob.) do 22-09-2019 (ndz.)

Miejsce: 
Wrocław

Dystans: 
3 km / 6 km / 12 km

Opis wydarzenia:

Dawaj na SURVIVAL RACE 2019!

Podejmij wyzwanie i weź udział w VI edycji miejskiego biegu z przeszkodami we Wrocławiu!

Termin i miejsce: 21-22 września 2019 | Wrocław - Morskie Oko

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki?

Dołącz do pozostałych bohaterów kolejnego sezonu i walcz razem z nami! Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez bunkry - to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie. Ale Survival Race to nie tylko ekstremalny bieg, to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i niespodziankami dla wszystkich!

Widzimy się w weekend 21-22 września 2019 na terenie Morskiego Oka (ul. Fryderyka Chopina 27) na trzech trasach różniących się poziomem trudności:

  • STARTER (dla początkujących) - 3 km + 15 przeszkód
  • WARRIOR (dla wojowników) - 6 km + 30 przeszkód
  • MACHINE (dla najtwardszych) - 12 km + 50 przeszkód

Masz większe ambicje? Walcz o podium, pobijaj rekordy i zostań mistrzem w kultowej fali LEGEND!

Nie chcesz startować w pojedynkę? Namów znajomych lub zintegruj grupę z pracy, zbierz ekipę i stwórz DRUŻYNĘ! Razem raźniej i taniej - każdy team powyżej 5 osób może liczyć na zniżkę.

VI edycja to nowe przeszkody, jeszcze więcej emocji i masa wydzielanych endorfin! Podnosimy poprzeczkę i poszerzamy granice możliwości - sprawdź na co Cię stać i przeżyj z nami przygodę życia. Bez Ciebie nie biegniemy!

Nie zwlekaj z zakupem pakietu startowego - z każdym miesiącem cena wzrasta! Zacznij walkę już teraz: www.survivalrace.pl

Dołącz do wydarzenia: 

Info Survival Race Kids: bit.ly/SR-2019-WRO-Kids

Organizator

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce