Bieg Erasmusa+


Informacje:

Sezon: 2018-2019

Data: 
28-09-2019 (sob.)

Miejsce: 
Warszawa

Dystans: 
10 km

Opis wydarzenia:

Dystans Biegu Erasmusa+ to olimpijskie 10 km, czyli 25 okrążeń pokonywanych w 4-osobowych sztafetach na stadionie lekkoatletycznym warszawskiego AWF-u. Każda drużyna samodzielnie decyduje, ile okrążeń i w jakiej kolejności przebiegnie każdy biegacz i biegaczka. Start pierwszej z dwóch serii biegu odbędzie się o godz. 15.
Przygotowaliśmy także biegi dla najmłodszych – na różnych dystansach, w różnych kategoriach wiekowych. Każdy mały biegacz zostanie na mecie nagrodzony medalem!

Opłata za bieg wynosi 180 zł dla drużyny. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na wsparcie projektu sportowo-edukacyjnego Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. W pakietach startowych biegacze znajdą zestaw wysokiej jakości odzieży technicznej – koszulkę, rękawki i opaskę.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i współfinansowane przez Europejski Korpus Solidarności, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Widzimy się na bieżni!

Organizatorzy

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce