Biegun - Wichrowe Wzgórza


Informacje:

Sezon: 2018-2019

Data: 
16-11-2019 (sob.)

Miejsce: 
Gdynia

Dystans: 
2,5 km - 4 km

Opis wydarzenia:

Wyjątkowy bieg przeszkodowy  - Biegun zaprasza do Gdyni.

Biegun to starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Na starcie meldują się ekipy biegowe, outdoorowe i crossfitowe: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Uwaga! Nowa formuła!

Chciałbyś wystartować w BIEGUN - Chlupot w Butach ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę BEFORE (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!

Charakterystyka biegu B4? To proste!

  • skrócona trasa (3 km)
  • uproszczone przeszkody
  • bez walki o każdą sekundę
  • medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być

Organizatorem biegu jest OCR Events, która powstała pod opiekuńczymi skrzydłami Kolibki Adventure Park Gdynia – twórcy Bieguna oraz organizatora Biegu Morskiego Komandosa,

I Mistrzostw Polski OCR, a także Mistrzostw Europy OCR w 2019 roku.

Więcej informacji i zapisy:

Organizator

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce