Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich


Informacje:

Sezon: 2017-2018

Data: 
28-10-2018 (ndz.)
02-12-2018 (ndz.)
06-01-2019 (ndz.)
03-02-2019 (ndz.)
03-03-2019 (ndz.)

Miejsce: 
Kraków, Las Wolski

Dystans: 
3,7 km/5,7 km/11,6 km/23,2 km

Opis wydarzenia:

28 października

Wielkie Otwarcie GPK!

Wracamy ponownie z Waszymi ulubionymi zawodami, wracamy z zimowym Grand Prix! Podobnie jak w zeszłym roku rywalizować będziecie na czterech dystansach (Przyjazna Trójka, Tradycyjna Piątka, Ambitna Jedenastka, a nawet... Harda Dwudziestka Trójka). Nie zabraknie też biegu dla dzieci (na krótszym dystansie około 1km) czy rywalizacji Nordic Walking.

Gwarantowane losowanie nagród i gorąca atmosfera! Do zobaczenia już w niedzielę, dwudziestego ósmego października w Lasku Wolskim, będzie się działo!

Zachęcamy też do dokonania zapisów jak najwcześniej. Podobnie jak w zeszłym roku będą one przebiegać według formuły: "Im wcześniej, tym taniej!" Warto kupić karnet GPK, by zapisać się od razu na 5 biegów i zaoszczędzić pieniądze. Do zobaczenia!

2 grudnia:

Bieg Mikołajkowy GPK!

Kolejna odsłona znanych i lubianych zawodów! Czekają na Was cztery dystanse (Przyjazna Trójka, Tradycyjna Piątka, Ambitna Jedenastka i Harda Dwudziestka Trójka). Oprócz tego Zimowe Mikołajki GPK to piękna sceneria, pełen emocji bieg, dużo gadżetów do wygrania/wylosowania, konkurs z Salomonem - prawdziwe święto biegania! I pamiętajcie - bądźcie grzeczni, bo prezenty rozdawać będzie sam święty Mikołaj!

6 stycznia

Styczniowe Wyzwanie GPK!

Styczniowe Wyzwanie to doskonała okazja, by sprawdzić swoją formę w nowym roku kalendarzowym. Jak co miesiąc będziemy biegać na atrakcyjnych trasach (Przyjaznej Trójce, Tradycyjnej Piątce, Ambitnej Jedenastce i Hardej Dwudziestce Trójce)! To będzie prawdziwe święto biegania! Przed nami spora dawka emocji. Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Podejmij Styczniowe Wyzwanie!

3 luty

Bieg Karnawałowy GPK!

W lutym bawić się będziemy w rytmie samby na parkietach i ścieżkach Lasku Wolskiego  Nie zabraknie atrakcyjnych nagród, czterech tras o zróżnicowanym poziomie trudności, wielu emocji czy specjalnego konkursu z Salomonem! Przyjdź, zobacz, pobiegnij (najlepiej zaproś kogoś jeszcze, bo do tanga trzeba dwojga)!

3 marca

Wielki Finał GPK!

Nadeszła pora na Wielki Finał siódmej edycji GPK. Trzeciego marca zawodnicy, jak co miesiąc, ścigać się będą na czterech interesujących trasach (Przyjaznej Trójce, Tradycyjnej Piątce, Ambitnej Jedenastce i Hardej Dwudziestce Trójce)! Zachęcamy również do wzięcia udziału w biegu dla dzieci i Nordic Walking. Czekają na Was atrakcyjne nagrody! Emocji będzie co nie miara, może tym razem, w wiosennej aurze, pobity zostanie rekord trasy? Na koniec dekoracja całej edycji i wielkie losowanie nagród! Będzie się działo!

Strona internetowa - krakowbiega.pl

Kontakt - kontakt@krakowbiega.pl 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce