Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich


Informacje:

Sezon: 2018-2019

Data: 
03-11-2019 (ndz.)
01-12-2019 (ndz.)
05-01-2020 (ndz.)
02-02-2020 (ndz.)
01-03-2020 (ndz.)

Miejsce: 
Kraków

Dystans: 
23.2 km / 11.6 km / 5.7 km / 3.7 km / 3,7 km (NW) / 1.1 km

Opis wydarzenia:

Wielkie Otwarcie GPK! (3.11)

Liście spadają, a twoja forma rośnie! Już 3 listopada widzimy się na otwarciu kolejnej, ósmej edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. W tym roku niezmienne pozostaną cztery różne dystanse (Przyjazna Trójka, Tradycyjna Piątka, Ambitna Jedenastka i Harda Dwudziestka Trójka), jak i ceny karnetów. Dodatkowo szykujemy dla Was wiele niespodzianek, w tym losowania atrakcyjnych nagród. Przebiegaj z nami całą zimę i zbuduj formę na lato. Do zobaczenia!

Zgłoszenia - TUTAJ


Bieg Mikołajkowy GPK (1.12)

Pierwsza niedziela grudnia to niedziela pod znakiem... Biegu Mikołajkowego! Jak zwykle czekać będzie na Was święty Mikołaj ze słodyczami i nagrodami! Nie zabraknie również malowniczych tras i ścigania w doborowym towarzystwie!

Zgłoszenia - TUTAJ


Styczniowe Wyzwanie GPK (5.01)

Środek zimy to dobry moment by szlifować formę na lato. Podejmij Styczniowe Wyzwanie i wystartuj na Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. Do wyboru cztery trasy (Przyjazna Trójka, Tradycyjna Piątka, Ambitna Jedenastka i Harda Dwudziestka Trójka) - każdy znajdzie coś dla siebie!

Zgłoszenia -  TUTAJ


Bieg Karnawałowy GPK (2.02)

Drugi Bieg Karnawałowy to mieszka sportowej rywalizacji z dobrą zabawą. Po raz kolejny będziemy tańczyć na GPK w rytmie samby. Nie zabraknie konkursu karnawałowego "Niech żyje bal!", jak i mnóstwa uśmiechniętych twarzy na kolejnym już biegu GPK!

Zgłoszenia - TUTAJ


Wielki Finał GPK (1.03)

Wielki Finał to ogromna dawka emocji na sam koniec cyklu Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. Najczęściej wtedy pobijane są legendarne rekordy trasy oraz losowane są najcenniejsze nagrody. Przyjdź, zobacz, wystartuj! Podejmij wyzwanie!

Zgłoszenia - TUTAJ.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce