5 km
10 km
15 km

Opis wydarzenia:

Łączny dystans został rozbity na etapy po 5, 10 i 15 km. Imprezy zostały też przeniesione z weekendów na środy. Pierwszy bieg wystartuje pod koniec kwietnia.  Limit miejsc startowych do każdego biegu wynosić będzie 300 osób. Biuro zawodów (dla szkół) otwarte będzie już o godzinie 14.:00.

Pierwsze biegi startować będą  o godzinie 15:00. Start biegu głównego planowany jest na godzinę 18:30. Po każdym biegu uczestnicy otrzymają okolicznościowy medal, posiłek oraz napój. Na koniec cyklu powstanie klasyfikacja generalna i wiekowa a o miejscach decydować będą zsumowane czasy.

W poprzedniej edycji Grand Prix Żoliborza zwyciężyli Joanna Romaniuk, przed Agnieszką Żuraniewską i Katarzyną Tomczuk Kuzką, oraz Bartosz Olszewski, przed Sebastianem Polakiem i Michałem Żurawskim.