Super League Triathlon


Informacje:

Sezon: 2018-2019

Data: 
29-06-2019 (sob.) do 30-06-2019 (ndz.)

Miejsce: 
Poznań

Opis wydarzenia:

W Poznaniu można liczyć na wyjątkową trasę pływacką na torze regatowym w jeziorze w centrum miasta, bardzo szybką trasę kolarską na dwupasmowej Drodze Krajowej 92 oraz bardzo malowniczą trasę biegową wzdłuż jeziora ze wsparciem tysięcy fanów triathlonu i poznaniaków zgromadzonych wzdłuż trasy i na trybunach. Będzie to już siódma edycja triathlonu w Poznaniu, po raz drugi zorganizowana w ramach Super League Triathlon.

Na przyszły rok przygotowaliśmy dla Was aż 5 dystansów do wyboru: oprócz dobrze już znanych 28,25km (1/8), 56,5km (1/4) oraz 112,99km (1/2), czekają na Was 2 zupełnie nowe formaty wyścigów zaczerpnięte od wyścigów zawodników PRO: Enduro Supersprint (400m pływania + 10km jazdy rowerem + 2,5km biegu) oraz enduro – dwykrotne pokonanie dystansu enduro supersprint jeden po drugim! Tegoroczny nowy układ strefy zmian i trasy doskonale się sprawdziły i uzyskały bardzo pozytywne oceny zawodników.

Na przyszłoroczne starty zostały nałożone nowe, niższe limity maksymalnej liczby zawodników na każdym dystansie, by zachować pełną jakość przeprowadzonej imprezy i komfort zawodników na trasie Po wyścigach każdego dnia będziecie mieli okazję podziwiać wyścigi najlepszych z najlepszych podczas 2 etapów kwalifikacyjnych Super League Triathlon Qualifier – dwuetapowego wyścigu kwalifikującego do Mistrzostw SLT. Musisz być tego częścią!

Organizator

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce